banner728

Şener Şenol Güneş Hakkında Ne Dedi?

Trabzonspor’un yoğun bir dönemden geçtiğini belirten kulüp Başkanı Sadri Şener, Şenol Güneş’in sezon sonunda görevi bırakma iddiasına,”Öyle bir sorunumuz yok” şeklinde cevap verdi.

Şener Şenol Güneş Hakkında Ne Dedi?

Kulüp başkanı Sadri Şener, önemli ve zorlu bir haftaya daha girdiklerini belirterek, ''Antalyaspor ile oynayacağımız kupa maçı var. Ondan sonra ligde Galatasaray ile karşılaşacağız. Bakalım haftaya bugün nasıl konuşacağız. Pazartesi belli olur ama bizim tarihimizde böyle çok sık haftalar vardır. Bu yıl biraz ekstrem oldu. 50 resmi maça yaklaşıyoruz, bu az değil. 6 aylık bir dönemde 50 maç oynamak kolay değil. Bu sezon önümüzde play-off da var. Play-off'a kalma endişesi taşımıyoruz ama kalan maçlarımız yerimiz açısından önemli olacak'' dedi.

Şener, UEFA'nın İstanbul'daki genel kuruluna ilişkin ise, ''UEFA'nın söyleyeceği şeyler önemli, daha bir mesafe alınır, bazı şeyler berraklaşır. Futbolun patronu Türkiye Futbol Federasyonu ama UEFA da var. Onların kuralları var, o kurallara uymak mecburiyetindesin. Bakalım ne yapacak. Bir karar değil de 'bunu böyle yapın, bitirin' der. Sanırım diyecektir. Bakalım ne olur'' ifadelerini kullandı. Teknik direktör Şenol Güneş'in sezon sonunda görevi bırakabileceği yönündeki iddialara ilişkin olarak ise Şener, ''Öyle bir problem, sorunumuz yok'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2012, 00:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER