Şenol Güneş'in Emre Belözoğlu Cevabı

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Emre Belözoğlu için konuştu.

Şenol Güneş'in Emre Belözoğlu Cevabı

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Emre Belözoğlu'nun yardımcı antrenör olmamasıyla ilgili gelen soruya yanıt verdi.

Şenol Güneş basın toplantısında "Emre ile ilgili görüşürüz dedim. Hiçbir zaman aldık demedim. Açık ve samimi olmak lazım. Emre Belözoğlu çok beğendiğim bir oyuncuydu. Hala onunla görüşüyorum, görüşeceğim. Şartlar itibariyle şu an için olması mümkün değil." dedi.

Açıklamalarına devam eden Şenol Güneş "A Milli Takım'da yardımcı hoca olarak Emre Belözoğlu'nu düşünmüştüm. Futbolu bırakmadan önce kaptan olarak katkı yapıyordu. Onun da zamana ihtiyaç vardı. Burası onun için de önemliydi. Ancak şartlar olmadı, bize katılmadı." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş ayrıca "Bana biraz daha yük binsin. Oyuncularla daha fazla temas kuracağım. Şu anda Burak ve Hakan'ı önde tutarak, Emre'nin pozisyonunda kullanmak istiyorum. Oyuncular oyuncu olarak işlerini yapacaklar, aynı zamanda lider oyuncu olarak diğer oyunculara katkı sağlayacaklar." açıklamasını yaptı.

Deneyimli teknik adam "Emre için takım için faydalı olacağını düşündüğüm için kadroya istedim. Ama olmadı. Kasım'da maçlar bittikten sonra ne olacağını görürüz" diyerek sözlerini bitirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorum
Yorum - 3 hafta Önce

Sartlar oluşmaz tabi baba ekibiyle gelecek sende ona çıraklık edeceksin Senol Guneş ne guzel oldu,eskiden çok severdim ilk defa sende yanıldım Senol Günes seni ne kulüpte ve stad da adını görmek bile istemiyorum,hükümet değisince stadın adıda seğişecek hayırlısıyla tamamen tarihten silecegin seni zayif karakter Şenol Guneş

muzaffer
muzaffer - 3 hafta Önce

buradan sesleniyorum trabzon sporu seven herkese her kimler o sitatın ismini derhal değşdirmek için ne getekiyorsa yapılsin şenol güneş ismi silinsin ÖZKAN SÜMER KOMKLEKSİ OLSU HAYDEEEE

Zekeriya karagöz
Zekeriya karagöz - 3 hafta Önce

Eski adı kalsaydı HÜSEYİN AVNİ AKER daha hoş olurdu unutulmazdı

SIRADAKİ HABER