Şenol Güneş'in Fenerbahçe İddialarına Cevap

TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Takım sorumlusu Selim Soydan, 2022 Dünya Kupası Elemele Grubu'nda Hollanda maçı öncesinde A Milli Takım hakkında açıklamalar yaptı. Selim Soydan, Şenol Güneş'in Fenerbahçe'nin başına geçeceği ile ilgili iddialar için ise ''Şenol hoca başladığı işi yarım bırakmaz. Sözleşmesinin sonuna kadar A Milli Takımımız'da kalacaktır'' şeklinde konuştu.

Şenol Güneş'in Fenerbahçe İddialarına Cevap

TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Takım sorumlusu Selim Soydan, 2022 Dünya Kupası Elemele Grubu'nda Hollanda maçı öncesinde A Milli Takım hakkında açıklamalar yaptı.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Selim Soydan, A Milli Takım'da futbolcular arasında çok iyi bir hava olduğunu söyledi.

"Oyuncular arasında büyük rekabet var"

Hollanda maçı değerlendirmesi yapan Soydan, "Oynadığımız takım çok güçlü bir takım. Bizim takımımız çok iyi bir takım. Şenol Hoca, Milli Takım'ı sahaya çok iyi hazırlıyor. Oyuncular arasında büyük bir rekabet var. Bu çok iyi bir şeydir. Skor tahmini yapamam; ama biz kazanacağız. Bundan eminin ve biz bu gruptan lider çıkacağız" dedi.

NORVEÇ MAÇI NEDEN MALAGA'DA?

Selim Soydan, ''Biz bu gruptan lider çıkacağız. Hedefimiz belli. Bunu yapabilecek güce sahibiz. Norveç maçıyla ilgili bir oyun yapılıyor gibi geliyor bana. Onlar Cebiltarık'la oynuyorlar, hemen yanıbaşındaki Marbella'da kamp yapıyorlar. Marbella'ya 45 dakika uzaklıktaki Malaga'da bizimle oynayacaklar. Biz ise Hollanda'yla oynadıktan sonra, 5 saat yolculuk yapıp Malaga'ya gidiyoruz. Onlar pandemiyi gerekçe göstererek, Norveç'e dönmüyorlar. Yani bizim eşit olmayan koşullarda maçlara çıkmamız için ellerinden geleni yapıyorlar'' dedi. 

ŞENOL GÜNEŞ, FENERBAHÇE'NİN BAŞINA GEÇECEK Mİ?

Şenol Güneş'in Fenerbahçe'nin başına geçeceği ile ilgili iddialar için ise ''Şenol hoca başladığı işi yarım bırakmaz. Sözleşmesinin sonuna kadar A Milli Takımımız'da kalacaktır'' şeklinde konuştu. 

"İnandığı oyuncuyu bırakmaz"

Teknik direktör Şenol Güneş'e övgü dolu sözlerde bulunan Soydan, Beşiktaş'ta istediği kadar forma şansı bulamasa da A Milli Takım kadrosuna Dorukhan Toköz'ün neden seçildiğini şu sözlerle anlattı: "Şenol Hoca bir öğretmen. İnandığı oyuncuları çabuk bırakmaz. Dorukhan Toköz'ü ortaya çıkaran Şenol Hoca'dır."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emiroğlu Hasan
Emiroğlu Hasan - 1 ay Önce

Bu adam yeterki para olsun. Şike mike düşünmez. Fenerede gider.

Yorum
Yorum - 1 ay Önce

Senol hocayı cok tutmam ama fb nin başına geçeceğine asla inanmam imzayı görmeden hicbir güçte inandıramaz

MerNoire28
MerNoire28 - 1 ay Önce

Hoca parayı görsün yapmayacağı yoktur örnek bjk kayı çalıştırırken demedi bu benim ilk şampiyonluğum diye.bizde bu adamın adını stada verdik.Trtspor da yarınki kadroda ne Uğurcan var nede Yusuf. Sebeb çok formda olmarımı???

SIRADAKİ HABER