Şenol Güneş'ten Maç Sonu Abdülkadir Açıklaması

EURO 2020 öncesi Gine ile yaptığı hazırlık maçında 0-0 berabere kalan A Milli Takım'da Teknik Direktör Şenol Güneş açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten Maç Sonu Abdülkadir Açıklaması

Güneş, İrfancan ve Abdülkadir Ömür'ün sakatlıktan dolayı erken çıktığını açıkladı...

"Önde baskılarımızı daha iyi yapmamız lazımdı. Burada eksiklerimiz var. Rakibin çıktığı pozisyonlarda sıkıntı yaşadık. Bazen sertlikler oldu, o bakımdan iyi bir hazırlık maçıydı."

"Dorukhan Toköz ve Mahmut Tekdemir çok zorladı kendini. İrfan Can Kahveci sakatlıktan çıktı. Aynı şey Abdülkadir Ömür için geçerli. Merih Demiral'ı riske etmedik. Ozan Kabak sakatlıktan döndü. Daha iyi oyunla sonuç almalıydık. İstenilen seviyede değiliz ama olacağız"

"İtalya farklı bir maç. Ancak önde baskıyı daha iyi yapmamız lazımdı. Fizikli ve temaslı oynayan bir takımdı, bazen sertlik de oldu. İyi bir maç oldu, bütün herkese şans verdik. Kazanmak istiyorduk. Gol de yiyebilirdik, atabilirdik de. Topu yavaş çeviriyoruz."

"Kadrodan ayrılacak 4 oyuncu için yarın akşam karar vereceğiz. Son ana kadar bekleyeceğiz. Onun heyecanını ve zorluğunu yaşıyorum. Kolay bir karar değil."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman YAZICI
Süleyman YAZICI - 5 ay Önce

Turkiyenin 1 numaralı hocasına yorum yapabilecek kalibrede misin ki? Anlaşılan o ki, Şenol Hocayı en az bilen kişi sensin..

yorum
yorum - 5 ay Önce

o kararı kamp başlamadan almıştın halil,orkun kökçü,gökhan akkan.Kerem Aktürkoğlu eksik kalırsa Efecan Karaca ve Rıdvan Yılmaz eklenir seni biraz tanıyan herkes ne yapmaya çalıştığını anlar.

Ömer Yıldırım
Ömer Yıldırım - 5 ay Önce

Ceketini bile tartışma konusu yapan zihniyetten yapıcı bir şey beklemek yanlış olur.şenol işini biliyor.saygı duyacaksın kafanı çalıştır.karadeniz aklı her aklın üstünde dır.ve kanıtlanmış tır.akşamki toptan rakiplere bile sinyal verir güneşim.

İzzet inam
İzzet inam - 5 ay Önce

Mert dorukhan ömür Mahmut Enes Rıdvan Orkun

Harbi trabzonlu TRABZON sporlu
Harbi trabzonlu TRABZON sporlu - 5 ay Önce

Şenol hocamıza güvenimiz tam dır görevinin bilincinde bana göre milli takımde en başarılı teknik direktörümüz dünya 3 cu oldu daha ne yabsın

SIRADAKİ HABER