Sturridge'den Sakatlık Açıklaması

Trabzonspor’un eski futbolcusu Daniel Sturridge, kariyerine en çok zarar veren sakatlıklar için yüz binlerce Pound para harcadığını açıkladı. 


FUTBOL 18.10.2020, 21:08
Sturridge'den Sakatlık Açıklaması

Liverpool’dayken İngiltere’nin eni iyi golcülerinden biri olarak kabul edilen Sturridge, bu satatüyü büyük ölçüde fiziksel problemler nedeniyle koruyamadı. 
 

Daily Mail’de yer alan haberde 32 yaşındaki futbolcu en yüksek seviyede oynamaya devam etmek ve kendini güçlendirmek için bu uğurda para bile harcadığını açıkladı. 
Sturridge, “Geçen gün Marco Reus’un sakatlanmadan oynamak ve asla sakatlanmamak için her hangi bir miktar para ödeyeceğini” söyledeği bir alındı gördüm. Dürüst olmak gerekirse bende aynısını yapardım. 
Adil olmak gerekirse vücudunun mümkün olan en iyi şekilde olması gerektiğinden emin olmak için yüzbinlerce harcanır. Bazen yapabilirsin, ama bazen de şanstır” dedi. 


 Sturridge hatırlanacağı üzere Trabzonspor’da geçen sezon başında forma giymiş ancak oyuncu sürekli sakatlandığı için bordo - mavililerde çok sayıda maç kaçırmıştı. Sturridge, aldığı ceza sonrasında da Trabzonspor ile sözleşmesini karşılıklı olarak feshetmişti. 

Yorumlar (0)