TFF'ye başkan adayı olduğunu açıkladı

Nihat Özdemir: "Türk futbolunu ileriye taşımak için 1 Haziran'daki seçimde adayım"

TFF'ye başkan adayı olduğunu açıkladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkan Vekili Nihat Özdemir, 1 Haziran'da yapılacak olağan seçimli genel kurulda başkanlığa aday olduğunu ifade etti.

İstanbul'da bir otelde basın toplantısı düzenleyerek başkan adaylığını açıklayan Nihat Özdemir, "Sayın Yıldırım Demirören 7 yıl boyunca Türk futboluna önemli hizmetlerde bulunduktan sonra görevinden ayrıldı. Kendisine futbol ailemiz adına teşekkür ediyorum. Futbolda başarının en önemli anahtarlarından biri istikrardır. Ankaragücü'nün ardından Fenerbahçe'nin yöneticiliğini yaptım. 4 yıldır da TFF'de başkan vekili görevini sürdürüyorum. Burada önemli insanlarla çalıştım. Yıldırım Bey'le yaptığımız projeleri devam ettirmek, yenilerini eklemek, Türk futbolunu ileriye taşımak için 1 Haziran'daki seçimde adayım. Futbolun Nihat ağabeyi olarak 4 yıl Türk futbolunu yönetmeye talibim. Tecrübemle, bilgimle Türk futboluna hizmet etmek istiyorum. Futbol bir milli değerdir ve bu değeri de korumamız gerekir. Bunun için de öncelikle barış, hoşgörü, huzur ortamının hiçbir şekilde bozulmaması şarttır. Bunun da yolu saygı ve sevgiden geçer. Lefterler, Canlar, Metinler, Baba Hakkılar, Süleyman Sebalar ve Özhan Canaydınlar gibi olmaktan geçer. Bunun için Türk futbol ailesini sağduyuya çağırıyorum" dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akrep
Akrep - 1 yıl Önce

OH be futbolumuz ancak kurtuldu...!!!!

Erol
Erol - 1 yıl Önce

Nihat Özdemir bir Trabzonspor düşmanıdır, başkan olursa Trabzonspor şampiyonluğu hayal olur. şike sürecindeki çabalarını biliyoruz.

SIRADAKİ HABER