Tolunay Kafkas'ın Yusuf Demir Cevabı

Avusturya Milli Takımını tercih eden Trabzonlu genç oyuncu Yusuf Demir'in menajeri Sertan Güneş'in iddialarına Ümit Milli Takım teknik direktörü Tolunay Kafkas yanıt verdi...

Tolunay Kafkas'ın Yusuf Demir Cevabı

Trabzonlu genç oyuncu Yusuf Demir’in Avusturya Milli Takımını tercih etmesi sonrasında tartışmalar devam ediyor. Rapid Wien forması giyen Yusuf Demir’in menajeri Sertan Güneş’in yaptığı açıklamalara Ümit Milli Takımı teknik direktörü Tolunay Kafkas yanıt verdi. 

Demir’in menajeri Sertan Güneş, "Yusuf Demir ve Ercan Kara'nın tercih etme şansı olmadı çünkü Milli Takım tarafından bizimle kimse iletişime geçmedi. Avusturya Milli Takımı çok uzun süredir oyuncular için uğraşıyor. Çok fazla görüşme yaptık ve süreç bu şekilde sonuçlandı." şeklindeki açıklamalarına Kafkas, “"Tamamen yalan söylüyor. Ağır şeyler söylerim ama yakışık almaz. Güngör Şahinkaya hocamız Avusturya’ya gitti, konuştu. Tercihlerini Avusturya’dan yana yaptı, bunda bir beis yok. Alt yaş gruplarında biz çocukla ilgilendik. Hata da yapmış olabiliriz, kabul ederiz. Gidildi konuşuldu. Menajerinin yapmaya çalıştığı şey doğru değil” diyerek yanıt verdi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
tarafsız
tarafsız - 1 ay Önce

kabiliyetsiz ukala paragöz defol git bal ligine orda hocalık yap.

MerNoire28
MerNoire28 - 1 ay Önce

Bende olsam aynısını yapar Türkiye yi tercih etmezdim çünkü bizde yeteneğe formda olmana bakılmıyor istbulda takımlarındaysan birde torpilin varsa milli takımda olursun.öyle olmasa Berat.Parmak milli takımda olurdu.

Yorum
Yorum - 1 ay Önce

Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas'ın olduģu milli takımda bende Avusturya yı seçerdim ne kadar formda olursan ol farketmez ikili iliskiye gore oynamayanı tercih bile ettiler.

yilmaz topal
yilmaz topal - 1 ay Önce

Inaanin tercih etne hakki vardir. Ama belliki ailesi boyle istedi

Ali Fetvaci
Ali Fetvaci - 1 ay Önce

Biz sana nasil inanacagiz,,ekmek yediğin adam olduğun kulübü icra vermiştin,icra ya vermen önemli değil ama o gün Trabzon ve TRABZONSPOR için soylediklerin hafızalarımızda duruyor kimi kandırıyorsun.
Senin olduğun yere gelmemekte en sağlıklı kararı almıştır..
Karaktersiz sin

Ts61
Ts61 - 1 ay Önce

O değilde, bir trabzonlu nasıl olurda başka bir ülke için milli takım tercihi yapar, ben o noktadayım... menejerin konuşması da tamamen çarptırma orası aşikar zaten.

True Legend
True Legend - 1 ay Önce

Doğru tercih yapmiş

Abdullah
Abdullah - 1 ay Önce

Türk Milli takımını seçmek isteyen bir oyuncu benle ilgilenmediler vs mazeret sunması çok komik bir vakıa, niyetinde milli takımda oynamak olsa, ne hasta bekler sabahı Ne taze ölüyü mezar milli takımı beklediğim kadar
Aşkla şevkle sabırla beklerdindin geç futbolcu Yusuf, kendi takımında iyi oyna seni mutlaka davet ederler ., Mesut özil durumu şimdi nasıl Alman gavuru değer veriyormu? Kimse kusura bakmasın Türk olan Milli Takımız için beklerdi...
Vesselam


SIRADAKİ HABER