Süleyman Demirel Üniversitesi yetkilileri, SANKO Tekstilde incelemelerde bulundu

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) rektör yardımcıları ve tekstil topluluğu heyeti, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nu ziyaret ederek, Sanko Tekstil ve Sanko Havlu İşletmelerinde incelemelerde bulundu.SANKO Holding...

Süleyman Demirel Üniversitesi yetkilileri, SANKO Tekstilde incelemelerde bulundu

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) rektör yardımcıları ve tekstil topluluğu heyeti, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’nu ziyaret ederek, Sanko Tekstil ve Sanko Havlu İşletmelerinde incelemelerde bulundu.

SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, SDÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Saltan ve Prof. Dr. Nihat Ayyıldız, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdal Terzi, Tekstil Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Funda Cengiz Çallıoğlu, Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Doç. Dr. Mehmet Ali Tabur, Özel Kalem Müdürü, Öğretim Görevlisi Mustafa Geysoğlu, Topluluklar Şube Müdürü Hidayet Yıldız, Alper Tütünsatar ile Tekstil Topluluğu Öğrencileri Beyza Altıntaş ve Özen Akşimşek’i konuk etti, sektörle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Gaziantep programı kapsamında Genel Müdür Ökkeş Cansız’ın bilgilendirmesi eşliğinde Sanko Tekstil İşletmelerinde inceleme yapan heyet, Sanko Havlu İşletmelerinde de, Genel Müdür Serdar Erpamukçu’dan üretim ve satış süreçlerine ilişkin bilgi aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER