Show TV'de yakında başlayacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni sezonun en iddialı projelerinden olacak. BKM ve Gani Müjde imzalı dizinin tanıtımları dönmeye başladı. Ceza ve Sezen Aksu'nun Gelsin Hayat Bildiği Gibi düeti de fragmanlarda izleyiciyi büyüledi.

Yaz aylarında Show TV'de başlayacak olan dizide Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Delikanlı, Mustafa Açılan gibi birbirinden ünlü isimler rol alacak. Farklı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, beklenenden çok daha fazlasını verecek.

Görüntü kalitesiyle fark yaratan dizide deneyimli görüntü yönetmeni Altan Dönmez bu görevi üstleniyor. Ertan Saban'ın dizide Sadi Payaslı adlı tövbe etmiş bir mafya babasını canlandıracağı kısa sürede herkesi heyecanlandırdı. Sadi, mafyalığı bırakıp bir okulda öğretmenlik yapacak. Gençlere yol gösterecek. Bir gençlik dramı olarak tanımlanan dizi için sosyal medyada yapılan yorumlar da oldukça pozitif.

İşte, Gelsin Hayat Bildiği Gibi fragmanı...

Kardeşlerim Yeni Sezon Ne Zaman? Kardeşlerim Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Kardeşlerim Yeni Sezon Ne Zaman? Kardeşlerim Dizisi İçin Geri Sayım Başladı!