2020 de Burçların Genel Durumu Nelerdir?

2019 yılının son günlerine yaklaştığımız bugünler de 2020 yılı için planlar yapılmaya başlandı. Bizde bugün sizlere 2020 de Burçların Genel Durumu Nelerdir?

2020 de Burçların Genel Durumu Nelerdir?

2019 yılının son günlerine yaklaştığımız bugünler de 2020 yılı için planlar yapılmaya başlandı bile. Bizde bugün sizlere 2020 de Burçların Genel Durumu Nelerdir? 

2020 yılında kariyer ve ekonomik açıdan gelişecek senaryolara bağlı olarak değişiklikler gündemde olacak. Oğlak burcunda olan yoğun hareketlilik 2020 yılının dönüşümünün daha çok temel konularda ve maddi açılardan olacağı tahmin edilmekte. Kariyer dünyasındaki yoğun değişim ve göstergeler pek çok hayatı etkileyebilir. 

Bazı etkileşimlere göz attığımızda eve ve dış çevreye ait gelişmeler de son derece baskındır. Bununla beraber 2020 yılında kurgusal hız nispeten 2019 yılına göre daha yavaş olacak. Bu durumda bize daha çok hareket alanı bırakacak. Yılın ilk üç ayında ılımlı ve destekleyici enerjiler söz konusu olacaktır. Nisan ve Haziran aylarında ise olaylar daha çok hızlanmaya ve kısmen zorlayacağı durumları da şekillendirmeye başlayabilir. Yine bu dönemde kişisel ilerleme çok daha önemlidir. Temmuz ve Eylül aylarında ise keskin dönüşler yaşayacak ve değişimler yaşayacaksınız. Mücadele temasınız da yüksek seviyelere çıkacaktır. Ekim ile Aralık aylarında ise yıl boyunca yapılan şeyler gözlemlenecektir. 

2020 yılında oğlak ve boğa burçları oldukça şanslı. Koç burçları ise Temmuz ile Aralık ayları arasında şanslı olacak. Diğer taraftan Kova burçlarının hayatları da nisan aylarından itibaren hareketlenmeye başlıyor. 

Genel manada yeni başlangıçların yılı olan 2020 dünyada çok iz bırakacak. Teknolojiye bakış açınız ve yaşam koşullarınız farklı bir boyut kazanacak ve hayatınıza yenilikler katılacak. Ülkemizde 2019 yılında yaşanan iletişim problemleri 2020 yılında çözümlenecek gibi gözüküyor. 2020 yılı aynı zamanda yeni oluşumlarında habercisi olacak. Dünya ile beraber bu sürükleyici kurgunun yönü oldukça belirsiz bir kaotik alanı gösterilmekte. 

Diğer önemli bir konu ise sosyal çevre ile toplumdaki yerimize dair konulara önem vermeniz. Bu konuda bazı ders alacağımız olaylar ve baskı altında geçecek durumlar mümkündür. Önümüzdeki iki yıl içerisinde de bu alanda yaşanacak olan değişiklikler sayesinde sosyalim algımızı da değiştirmeye başlayacağız. 

2019 yılında bazı sıkıntılar çekmiş olabilirsiniz. Hayatınızda bazı şeyler ters gitmiş olabilir. Şanssız bir yıl geçirmiş olabilirsiniz. Fakat 2020 yılı sizin yılınız olacaktır. Şans kapıları sizin için ardına kadar aralanacak. 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 12:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER