Ali Koç'tan Skandal Sözler

Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'tan skandal açıklamalar

Ali Koç'tan Skandal Sözler

Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç, zaferinin ardından açıklama yaptı. Açıklamalarında mahkemeden lehlerine karar çıkmaması halinde taraftarları ayaklandıracağının sinyalini verdi..

Ali Koç'un bu tehditvari açıklamaları şöyle;

"AZİZ YILDIRIM OLMASAYDI..."

"Kırgınlık yok, kızgınlık yok. Sayın Aziz Yıldırım olmasa ben burada olmazdım. Aziz Yıldırım olmasa bu stat olmazdı. Ülkemizde başlayan stat atılımı olmazdı. Basketbol salonumuz olmazdı. Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'ye kattıklarıyla efsane başkan olmayı kesinlikle hak etmiştir."

"Başkanımız en büyük kahramanlığını 3 Temmuz'da göstermiştir. Kendisi direkt hedef alındı. 12 Mayıs'ta burada neler yaşadığımızı hepiniz biliyorsunuz. Camianın başı olarak kendisi, bazı yönetici arkadaşlarımız ve yönetici olmayan bazı arkadaşlarımız direkt hedef alındı. Ben sahadaydım, gördüm. Taraftarımıza tuzak kuruldu, sahaya inmesi istendi. Maç başlamadan gaz sıkılmıştı."

"Hem o, hem camiamız, bu işten çok darbe yedik. Dimdik durduk, her şeyi göğüsleyebilirdik ama yorulduk. Yorulmaya hakkımız yok. Hakkımız bize verilene kadar, hak ettiğimiz maddi zararlar tazmin edilene kadar hepimiz dimdik duracağız. Fenerbahçe ile kimse başa çıkamaz."

"Aziz Yıldırım, bu mücadelenin liderliğini yapmaya devam edecektir. Şu anda belki size çok ihtiyaç yok. Bu hukuk ortamında gidecek ama Allah korusun, yargıdan hiç kabullenemeyeceğimiz bir karar çıkarsa, bu camiayı yine test ederlerse, size bir kez daha ihtiyaç olacaktır"

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ofli78
Ofli78 - 1 yıl Önce

Sen kimsin ya koç holding sahibiyiz diye sallama

Gedikli
Gedikli - 1 yıl Önce

İşte bizde böyle eli güçlü olan adamlar olmadığı için tarihimiz boyunca ezilmeye mahkumuz . Neden ? Çünkü güçlü olan haklı oluyor .

EROL
EROL @Gedikli - 1 yıl Önce

NEDİYON SEN ANLAMADIM GÜÇLÜ TS VE HAKLI TS Mİ

Yorum
Yorum - 1 yıl Önce

3 temmuz ds aziz yıldırımın şike yaptığını eşşek gibi biliyorsunuz sadece ali koç değil siyasilerde biliyor tff de biliyor bilmese fb ye ceza vermezdi uefa ceza vermezdi 8 senedir fb şike yapmadı demeniz fb ve aziz yıldırımı temize çıkartmıyor.

Efe Doğan
Efe Doğan - 1 yıl Önce

Fenerbahçeden bize ne? Vermeyin şu takımın haberini yeter da..

SIRADAKİ HABER