Aşkta Burç Uyumu Gerçek Mi?

Aşk bir türlü tam olarak ifade edilemez. Aşk, iki insanın birbirleri için yapamayacağı hiç bir şeyin kalmadığı noktadır.

Aşkta Burç Uyumu Gerçek Mi?

Aşk bir türlü tam olarak ifade edilemez. Aşk, iki insanın birbirleri için yapamayacağı hiç bir şeyin kalmadığı noktadır. Sevgili ise, değil görmek, adı bile geçtiği an heyecanlandırınız kişidir. Bunca sevgiye, aşka rağmen, bazen çiftler ciddi şekilde tartışabilir. O kadar sevince insan, anlaşmazlık sebeplerini de hep dış etkilerde arar. Kabullenmek istemez ve anlaşmazlığın asıl sebeplerini aramak istemezler. Genellikle suçlananda burçlar olur. Peki, Aşk da Burç Uyumu Gerçek Mi? 

Burç Uyumu Nedir? 

Burç uyumu, doğum tarihinizle belirlenen gerçek burcunuz ve doğum saatiniz ile belirlenen yükselen burcunuzun size kazandırdığı karakter özelliklerinizdir. Bazen zıt özellikler, "Zıt kutuplar birbirini çeker" kuralı çok iyi anlaşılmakta. Örneğin, çok kişilikli ve değişken ruh durumuna sahip bir ikizler kadını, kendisiyle taban tabana zıt özelliklerde olan huzur arayan bir yay erkeğiyle iyi anlaşabilir. 

Burç Uyumu Neye Yarar? 

Burçların, uyumlu burçlarını bilmek, aşk konusunda, karşınızdaki kişiyi tanımanızı sağlar. Yeni tanıştığınız ve hakkında henüz bir şey bilmediğiniz biri hakkında, burcunu öğrendikten sonra, bir ön yargı edinmiş olursunuz. Tanımak istediğiniz kişinin, önce gerçek burcunu, ardından yükselen burcunuzu öğrendiğiniz takdirde işiniz daha da kolaylaşacaktır. Çünkü yükselen burç, insanın asıl karakter özelliğini belirler. Mesela ikizler burcu olduğunu öğrendiğiniz kişinin yükseleni balık ise, ikizlerle hiç alakası olmayan son derece sakin olan biriyle karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Yeni bir ilişkinin başındaysanız en azından sizi nelerin beklediğini biraz daha rahat tahmin edebilirsiniz. 

Burç Uyumu Gerçek Mi? 

Burçların ve yükselen burçlar, kişiler üzerine etkileri yapılan sosyal anketlerle tespit edilmiştir. Bir kişinin hem burcu hem de yükselen burcu biliniyorsa bundan ötürü detaylı analiz yapabilir bu kişinin tüm karakteristik özelliklerini, ortaya koyabilirsiniz. Bu durumda ise farklı iki kişinin burçlarının kendilerine kazandırdığı kişilik özelliklerinin, birbirini etkilemesi akla yatmamakta. Burada asıl mesele ise karakter özelliklerinin uyumudur. Burçlar, birbiri ile uyumlu değildir. Burçların kişilerin kazandırdığı karakter özelliklerinin birbirine uyumudur. Örneğin, sakin karakterli bir insan, telaşlı yapıdaki bir insanlar, kolay kolay güzel vakit geçiremez. Bundan dolayı da karşısındakinin genel hali nedeniyle yorulup sıkıntıya düşebilir. 

Bundan ötürü aslında burç uyumu diye birşey söz konusu değildir. Uyumlu olan karakterlerdir. Yaşantıdır. Şunu unutmayınız ki, iki insan anlaşamadığı takdirde burç uyumu olsa ne olur ki. Karakterleriniz uyum sağladığı takdirde burçlarınız da uyum sağlayacaktır. Aklınızda bulunması gereken diğer bir konu da kendinize uygun olan birini sevmeniz hem daha mutlu olmanıza hem de daha huzurlu hayat sürmenize neden olur. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER