Balonlar

Balonlar

Doğum günlerinden sünnet düğünlerine, yılbaşı kutlamalarından düğünlere bütün eğlencelerimizde ve etkinliklerimizdeki tek ortak nokta nedir diye sorarsak alacağımız cevap bellidir. Balonlar. Peki Türkiye’de balon denilince akla gelen ilk marka hangisidir dersek alacağımız cevabı biliyor musunuz? Onun da cevabını biz verelim. www.partidukkanim.com!

Parti Dükkanım 2011 yılında eğlence dünyasına adımını atmış ve kurulduğu günden beri de eğlence sektörünü daha ileriye taşıma vizyonundan sapmadan hareket etmiş bir markadır. Hizmet verdiği 8 yıl boyunca binlerce özel günün süslenmesini sağlamış dolayısıyla on binlerce insanın yüzünü güldürmüştür. Kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyetini en önde tutmak, uygun fiyatlar ve 6500 ürünün üstündeki geniş ürün yelpazesi ile de kısa sürede Türkiye’nin eğlence sektöründeki lider marka olmuştur. Bu durum Parti Dükkanım markasını her türlü eğlencede olduğu gibi balon denilince de aklan gelen ilk marka yapmıştır.

Balon Fiyatları hakkında bilgi almak için https://partidukkanim.com/balon-fiyatlari web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Konu balonlara gelince Parti Dükkanım çok geniş bir kataloğa sahiptir. Geniş katalog 13 farklı balon türüne ev sahipliği yapmaktadır. Liste baskılı balonlar, kalpli balonlar, puantiyeli balonlar, sedefli balonlar, pastel balonlar, uçan balonlar, lisanslı balonlar, rakam folyo balonlar, harf folyo balonlar, resimli folyo balonlar, 45 santimetre folyo balonlar, 70 santimetre folyo balonlar, süper shape folyo balonlar olarak bölünmektedir.

Tabi ki de her balon türü de kendi içerisinde türlere ayrılmaktadır. Örneğin desenli balonlar içerisinde kınamıza hoş geldin balonları, sünnetimize hoş geldin balonları, 1 yaş balonları, 3 yaş balonları, cinsiyet belirleme balonları, nazar boncuklu balonlar, doğum günü balonları, güler yüzlü balonlar, cadılar bayramı balonları, yeni yıl balonları, hoş geldin bebek balonları, gold ve gümüş balonlar olarak ayrılmaktadır. Süper shape folyo balonlar boyları 50 santimetre ile 200 santimetre arasında değişen helyum dolu uçan darth vader, deniz kızı, damat balonları, cars folyo balonları, pj mask folyo balonları, sevimli yavru ayıcık balonları gibi Türkiye’nin başka hiçbir yerinde bulamayacağınız balon türlerine ayrılmaktadır. Veya lisanslı balonlar Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş balonları, fortnite balonları, frozen balonları, hello kitty balonları, minecraft balonları, pepee balonları, spiderman, süperman, batman balonları, minions winx, avengers, angry birds balonları gibi lisanslı markaların balonları şeklinde ayrılmaktadır.

Saydığımız 13 farklı balon türü kendi içerisinde onlarca türlere ayrılara yüzlerce balon türüne dönüşmektedirler. Bu balon türleri de kendi içerisinde renklere ayrılarak değerli müşteriler için binin üstünde farklı balon çeşidine dönüşmektedir. Ama Parti Dükkanım bu kadarla da kalmamakta. Binin üstünde balon çeşidine ek olarak balon aksesuarları bölümüyle balon çubuklarından balon şişirme aletlerine, helyum tüpünden balon standlarına, balon içi tüyden balon şişirme elektrikli pompasına kadar aklınıza gelebilecek bütün balon aksesuarı ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır.

Saydığımız bu geniş ürün yelpazesine ulaşmanız ise çok kolay. İsterseniz Parti Dükkanım markasının İstanbul’un Ataşehir ilçesindeki mağazasına uğrayabilirsiniz isterseniz de sadece birkaç tıklama ile https://partidukkanim.com/balon-fiyatlari web sitesine girerek Türkiye’nin her bir köşesinden balon siparişinizi verebilirsiniz. Web sitesinden sipariş vermeyi tercih ederseniz saat 16.00’a kadar yapacağınız bütün balon alışverişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir. Kargonuzu web site içerisindeki kargom nerede bölümünden takip edebilirsiniz. Ertesi gün ise binlerce balon arasından seçtiğiniz balon siparişleri kapınıza kadar gelmektedir. Vereceğiniz siparişiniz 200 Türk Lirası’nın üstünde olursa ise balon siparişinizin kargo bedeli tamamıyla Parti Dükkanım tarafından karşılanmaktadır. Parti Dükkanım bununla da kalmayarak balon siparişinizden memnun kalmamanız halinde bütün siparişlerinizde 14 gün içerisinde değiştirme veya iade garantisini siz değerli müşterilerine vermektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER