Banyo Lif Modelleri

Banyo Lif Modelleri

Türk banyo kültürünün en önemli parçalarindan biri olan lif modelleri artik günümüzde gitgide önemini kaybetmekte. Eskilerde evlenmeyen kizlarin çeyizlerinin en önemli parçalarindan birisiyken simdilerde bir çok kizimizin haberi bile yok. Eskilerde annelerimizin komsulardan örnek model alarak binbir hevesle ördügü banyo lifleri günümüzde yerini fabrikasyon ürünlere birakti.

  Lif Modelleri  

Banyo liflerine her geçen gün ilgi azalsa da hala bazi evlerde kullanilan bir parçadir. Internette az miktarda olsa bayanlar lif modelleri arayarak gündelik kullanima uygun lifler örmekteler. Anneler bazen kizlarinin çeyizine örmekte, bazen hobi amaçli örmekte, bazen banyolarda keselenmek için örmekte bazende aile bütçe katki olmasi amaci ile lif örmekteler.  

Nasil bir model örecegine karar veremeyen hanimlar için bir çok lif modeli yer alan bir site hazirladik. Içerisinde bine yakin model resmi ve bir çok modelinde adim adim nasil örüldügünü anlattik.  Kare lif modelinden çiçekli lif modeline, hayvan desenli lif modelinden gelin damat resimli banyo lif örnegine kadar çok sayida örnek var. Hala bir yerlerde lif modeli arayan hanim varsa hepsine ulasmak amaciyla hazirladigimiz sitemize sizleri de bekleriz.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 22:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER