Başkan Asya’dan taziye mesajı

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş ile Bingöl’ün Solhan ilçesi arasında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.Trafik kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar...

Başkan Asya’dan taziye mesajı

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, Muş ile Bingöl’ün Solhan ilçesi arasında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayımladı.

Trafik kazasında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Belediye Başkanı Feyat Asya, böylesine elim kazaların hiç yaşanmaması temennisinde bulundu. Başkan Asya, "Muş-Bingöl arasında ilimize ait bir yolcu otobüsünün kaza yaptığını büyük bir üzüntü ile öğrendim. İlimizde yaşanan elim kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Çeşitli programlara katılmak ve belediyenin projelerini takip etmek üzere Ankara’da bulunduğumdan, olayın birimlerimize intikal edilmesi ile haberdar edildim. Kurtarma araçlarımızın olay yerine hemen gönderilmesi talimatını verdim. Sorumlu ekiplerimiz gerekli ekipmanlarla olay yerine sevk edilmiştir. Dileğimiz ve temennimiz bu tür hadiselerin hiç yaşanmamasıdır. Vefat eden kardeşlerimizin ailelerine sabırlar diliyorum, yaralıların bir an önce sağlığına kavuşmaları için dua ediyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER