Birevim’le Nasıl Ev Sahibi Olursunuz?

Birevim’le Nasıl Ev Sahibi Olursunuz?

Binlerce insanın hayali ev sahibi olmak. Tabi ki yılların birikimini verdiğimiz evlerimize sahip olmak için zorlu ödemelerin olduğu süreç herkesin korkulu rüyası. Bir ev almak ama alırken yaşanan zorluklar ve geçen yıllarla birlikte girilen sıkıntı zamanlar, pek çok kişinin bu fikirden uzaklaşmasına neden olur. Özellikle bankalarla yaşanılan sorunlar ve kredi faizlerinin çok yüksek olması, ev almak isteyenlerin belini büken en önemli unsurdur. Bu bağlamda çeşitli alternatifler doğmuş ve faizsiz ev alabilmenizi sağlayan kuruluşlar, ev almak isteyenlere yardımcı alternatifler sunmuştur.

Bu kuruluşların başında, Birevim, faizsiz ev sahibi olma yöntemleri arasında en güvenilir olanıdır. Yıllardır, binlerce kişiyi ev sahibi yapan kurum, kendine güvenen kitleyi ev sahibi yapmış, üstelik faiz ödemesi ve zorlu taksitleri de devre dışı bırakmıştır.

Bireylerin küçük birikimlerini ‘ev sahibi olma’ istekleri ile birleştiren Birevim, son derece güvenilir, esnek ödeme planları ve bütçenize uygun taksitlendirmeler yaparak çalışır. Uygun maliyetli çözümleri sizlere sunar ve gelirinize veya peşinatınıza uygun ödeme planları çıkarır.

Birevim sisteminde birden fazla yöntemle ev sahibi olabilmenizin yolu vardır. Bunlardan ilki:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi

Bu yöntemle, evinizi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılan sıra tespiti ile belirlenir ve isteyen hiç peşinat ödemeden ev sahibi olabilir. Bu sayede çok kısa sürede evinizi alabilirsiniz.

  • Sıra tespiti yöntemi V2

 Bu yöntem hem Türkiye’de hem de dünyada ilk defa Birevim tarafından kullanıldı. İnsanlar almak istedikleri eve ödeyeceği aylık taksitlerle kendisi karar verir, isteyenler hiç peşinat vermeden bu yöntemle ev sahibi olabilirler. Noter huzurunda yapılan çekilişler sonucunda, faiz, vade farkı, ek maliyet getiren kira yardımı ödemesi yapılmaz.

  • Serbest planlı tasarruf yöntemi

Evinizi teslim alabileceğiniz tarihi kendinizin belirlediği bu sitemde, ödemelerinizi de kendiniz planlarsınız. 

  • Konut değer endeksli tasarruf yöntemi

Bu yöntemle evinizi alacağınız tarih, noter huzurunda yapılacak olan sıra tespiti ile belirlenir. Teslim tarihiniz geldiği zaman evinizin değeri korunur. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’nın her ay düzenli olarak yayınladığı konut fiyat endeksi esas alınarak almış olduğunuz evinizi değeri de artmış olur. Teslim tarihinde evinizi aldığınızda otomatik olarak değeri de artmış olur.

https://www.birevimolsa.net/birevim-nedir-birevim-icin-sikayet-var-mi/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER