Dünyanın En İyi B2B ve Finansal Hizmetler Web Sitesi Tasarım Şirketleri Açıklandı

GENEL 12.10.2021, 15:47 12.10.2021, 16:13
Dünyanın En İyi B2B ve Finansal Hizmetler Web Sitesi Tasarım Şirketleri Açıklandı

Yahoo Finace platfomunda yer verilen bir araştırma sonucunda, B2B ve Finansal Hizmetler alanında dünyanın en iyi web tasarım şirketleri açıklandı. Web tasarımının potansiyel müşterilerle etkileşim kurmakta anahtar bir rol oynadığını gösteren araştırma DesignRush tarafından gerçekleştirildi. Türkiye’den Magna Dijital Pazarlama Ajansı da dünyanın en iyi web tasarım ajansları arasında gösterildi.

DesignRush’ın araştırmasından çıkan sonuç aslında çoğumuzun tahmin ettiği bir gerçeği gözler önüne serdi. Bugün, dünyada herhangi bir ürün ya da hizmet arayan insanların %70’i farklı platformlardan ziyade bu ürün ya da hizmeti satan firmaların web sitelerine giriyor. Ancak site düzeni ilgi çekici değilse, tasarım eski ya da karışıksa ya da site herhangi bir şekilde güven telkin etmiyorsa, %40’ı siteden hemen çıkıyor. Dolayısıyla web tasarımı müşterilerle etkileşim kurmak için en önemli ve en temel unsurlardan bir tanesi oluyor.

DesignRush, kurulduğu tarihten itibaren tüm dünyadaki ajansları analiz ederek, uzmanlık alanlarına göre sınıflandırıyor, markaların kol kola girebileceği doğru ajansları seçmesine yardımcı oluyor. Kısa süre içerisinde dünyadaki en iyi ajansları sıralayan küresel bir platforma dönüşen DesignRush kapsamlı ajans deneyimine sahip ekip üyeleri sayesinde bir markanın hedeflerine ulaşmak için en iyi firmayı seçmesini temin ediyor.

2014 yılından beri dijital pazarlama ajansı olarak faaliyet gösteren Magna Dijital ise yurt içi ve yurt dışında birçok marka ile çalışıyor. Özellikle son dönemde gerçekleştirdiği başarılı projeler sayesinde yurt dışındaki birçok kurum ve kuruluşun dikkatini çekmiş durumda. Magna, dünyadaki sayılı dijital pazarlama ajansları arasına girme hedefine doğru emin adımlarla ilerliyor.

Yorumlar (0)