En Yeni Gelişmeleri Antalyahaber.tv Üzerinden Takip Edin

En Yeni Gelişmeleri Antalyahaber.tv Üzerinden Takip Edin

Antalyahaber.tv, Antalya’da yayın hayatına başladı. Sosyal medya hesapları ve www.antalyahaber.tv web adresiyle hizmete geçen antalyahaber.tv, TTMEDYA bünyesinde olup genel müdürlüğünü Necat Aktaş yapmaktadır. Antalya’nın güncel haber, video ve görselleriyle yerelden, ulusala hizmet sunacak antalyahaber.tv, demokratik değerlere ve insan haklarına bağlılığıyla kurulmuştur. Gazeteciliğin evrensel ilkeleri çerçevesinden bir an olsun sapmayacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Gerçekleri nesnel bir biçimde, sansürlemeden ve saptırmadan halka aktaracağız. Basın Ahlak Yasası içinde sokağın düşünce ve ifade özgürlüğünü kullanması için uğraşacağız. Yayın özgürlüğümüzün temelinde insan hakları vardır” dedi.

Halkın doğru haber alma ve bilgi edinme hakkına sonuna kadar sahip çıkacaklarını belirten Genel Müdür Aktaş, “Her türlü sansürle mücadele edeceğiz. Antalyahaber.tv olarak biz önce gerçeğe karşı sorumluluklarımız olduğu düşüncesindeyiz. Yapacağımız bilgi ve haberlerle özgür düşünceden taviz vermeyeceğiz. Hiçbir ticari hizmette bulunmayıp, toplumsal nitelikte çalışmalar yapacağız. Yurttaşlara ileteceğimiz bilginin sorumluluğuyla çalışacağız. Meslek ilkelerimizden asla taviz vermeyeceğiz” ifadesini kullandı.

Habercilik İlkelerine Uygun Faaliyetler

Antalya Haber Tv, hem dünyada hem de ülkemizde kabul edilmiş olan basın yayın ilkelerine göre hareket ederek, bu mesleği yerine getirme konusunda çok açık ifadeler kullanıyor. Son dönemde en doğru haberi elde etmeye dair yaşanan sıkıntılar çoğu kişini bildiği bir şey. Artık bunun olmadığı bir site arayışında sona gelindi oldu. Çünkü Antalya haber sitesi, insanların beklentilerini karşılama noktasında daha ilk zamanlardan ne kadar başarılı olacağını ifade ediyor.

Haberciliğin en temel kuralı doğru içerik. Hangi konuda yaşanmış olursa olsun bunun ilk haliyle ve ham bir biçimde sunulması insanların en doğal hakkı. Özellikle bu noktada algılara yer vermemek gerekiyor. Bunun yanı sıra zaman zaman yanlış ve yalan içeriklerin nelere yol açtığı herkesin malumu. İşte bunun farkında olan genç haber sitesi, böyle hatalara hiçbir şekilde düşmeyeceğini açık olarak belirtiyor. İşte tüm bunlar en doğru haberi almak isteyen insanlar için harika bir fırsat. Bunu kullanmak için resmi siteye erişim yeterli olacak.

İşini Seven Uzman Kadro

haber antalya sitesi, gerçek haberciliğin her daim çok iyi bir kadro ile olacağını iyi biliyor. Bundan dolayı ekibini oluşturma aşamasında son derece titiz bir biçimde hareket etti. Hem deneyimli olan ustaları hem de daha genç olan isimleri en kısa süre içinde bir araya getirdi işte bunların beraberliğinden doğan sinerji sayesinde çok daha iyi bir hizmet vermek mümkün hale geliyor. Kadro içindeki herkes, gerek basın ilkelerini gerekse habercilik mesleğinin namusuna dair her şeyi biliyor. Bunları gerçek hayata uygulama noktasında da tam bir gönüllülük var. Bu sayede hem doğru hem tarafsız hem de kaliteli içerik ortaya çıkıyor.

Başarılı Bir İnternet Sitesi

 Antalya Haber sayfası hem özenli hem de kaliteli bir biçimde tasarlanmış olan resmi sitesi ile dikkat çekiyor. Görsel anlamda çok başarılı bir tasarım var. Bunun yanı sıra farklı haber kategorilerinin site içinde yer alması kullanımı daha kolay bir hale getiriyor. Güncel ve son dakika alanı üstünden en yeni gelişmeleri en kısa süre içinde öğrenin.

Sitede dünya, politika, yaşam, medya, turizm, kültür ve sanat ile daha birçok farklı kategoride haber var. Bunlarla alakalı en kaliteli resim, fotoğraf ve video içeriği de söz konusu. Hemen site üstünden dilediğiniz gibi haber alma özgürlüğünü kullanın.

https://www.facebook.com/antalyahabertv/

https://twitter.com/Antalya_HaberTV

https://www.instagram.com/antalyahabertv/

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER