Gerçek Araba Videoları

Gerçek Araba Videoları

Ülkemizde otomobil gerçekten bir tutku ve internet sayesinde artık aradığımıza daha kolay erişiyoruz. Lüks otomobillere sahip olmasakta onları yakından takip edebiliyor, her detayına kadar öğrenebiliyoruz. İnternette çeşitli araba testleri çeken kişiler var ve bu kişilerin paylaşımları doğrultusunda o aracın koltuğuna oturamasakda sürüş deneyimlerini paylaşabiliyoruz. Bazı otomobil tutkunları araç testleri gerçekleştiren bazı isimleri takip etsede yeni ve farklı kişileri bulmakta zorlanabiliyor. Örneğin sitede, Saffet Üçüncü, Doğan Kabak, Fatih Altaylı, Ümit Erdim, Yiğit Dedeoğlu ve Fahir Talib gibi isimlerin yayınları da yer alıyor. Bu kişiler konusunda uzman, kimi ralli yarışçısı, kimi ileri sürüş teknikleri uzmanı kimisi de gazeteci.

Tüm bu araba videolarını tek bir adreste toplayan bir internet sitesi var, arabavideo.com

Bu sitede bir çok kategoride binlerce araba videosu mevcut ve otomobil test sürüşleri, merak edilenler, kaza videoları, kamyon videoları, klasik araçlar, ileri sürüş teknikleri, çarpışma testleri, sürüş eğitimleri, otomobil belgeselleri, motor sporları ve yeni model arabalar gibi onlarca kategori mevcut.

Araba videoları izleyebileceğiniz bu siteye aynı zamanda kendi çektiğiniz yeni araba videoları da ekleyebiliyor ve sitenin gelişmesine katkı sağlayabiliyor ve otomobil videonuzun geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER