Gezi Rotasını Belirleyen Site

Gezi Rotasını Belirleyen Site

Çeşitli amaçlarla seyahat edecekler, gidecekleri yerleri seçmede kararsızlık yaşıyor ve gezi sonunda da istenilen memnuniyetle dönmüyorlar. Gidilecek yerin özellikleri ve görülmesi gereken yerler ile konumları bilinmeden yapılan geziler sonucunda, birçok önemli ve güzel yerler gezilemeden seyahatler neticelenmektedir. Site, 2014 yılından bu güne kadar 600'ün üzerinde yeri inceleyerek, gezilmesi gereken yerler ve yapılması gerekenleri, bir rehber niteliğinde kullanıcılarına sunuyor. Site, bu konuda hizmet veren siteler arasında, vermiş olduğu doğru ve faydalı bilgilerle, lider durumda bulunuyor. Sitede ayrıca diğer başlığı altında, 2015 yılından bu güne kadar arşivler, seyahat deneyimleri ve seçilen bölgelere nasıl gidileceği gibi bilgiler de bulunuyor.

Seyahat Rehberi ve Gezilecek Yerler

Sitenin seyahat rehberi bölümünde;

1. Rota planlaması ve seyahat rotasının yapılışı

2. Türk vatandaşlarından vize istemeyen ülkelerin listesi ve koşulları

3. Pasaport ve ize ile ilgili bilinmesi gerekenler ve hazırlanması gereken evraklar ile ilgili bilgiler detaylı olarak açıklanıyor.

Sitenin gezilecek yerler bölümünde ise;

1. En çok gezilen ve dünyada da ün yapmış antik kentler ile ilgili tanıtımlar

2. Kayak merkezleri (ulaşım ve tesis bilgileri ile neler yapılabilir gibi konular)

3. Bölge bölge, Türkiye'nin en iyi kamp yerleri ve buraların koşulları ile özellikleri

4. Türkiye'nin en önemli müzeleri (konumları, özellikleri ve giriş ücretleri dahil) yer alıyor.

Türkiye Gezi Rehberi

Site, Türkiye gezi rehberi adında ayrı bir bölüm oluşturup, bu bölümde Türkiye'deki tüm bölgelerin gezilecek yerleri detayları ile sunuluyor. Bu bölümde, Ankara’da gezilecek yerler başlığı gibi tüm şehirlerdeki önemli ve güzel yerler, alfabetik sıra ile açıklanıyor. Bu bölümde ayrıca, gezilecek yerin bulunduğu il ve ilçe ile bilgiler verilip, görülmesi gereken yerler video ile de görsel hale getiriliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER