Masterchef’e Bu Hafta Veda Eden İsim Yasin Obuz!

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Programına bu hafta Yasin Obuz veda etti. Büyük finale az günler kaldı!

Masterchef’e Bu Hafta Veda Eden İsim Yasin Obuz!

TV8 ekranlarında yayınlanan Masterchef Programına bu hafta Yasin Obuz veda etti. 

Büyük finale az gün kala Batuhan ile eleme potasına girmiş olan Yasin Şeflerin kararıyla yarışmaya veda eden isim oldu. Yasin Obuz, programdan sonra Instagram hesabından paylaşım yaptı. Yaptığı paylaşımlardan dolayı üzüntüsü anlaşılan Obuz, 

Yarışmanın en renkli isimlerinden biri olan Obuz, yaptığı paylaşımda; 

"Ben kaybetmedim aslında kazandım. Yarışmayı kazanmasam da gönüllüleri kazandım ve bu bana yeter" dedi. 

Yasin Obuz Nereli? Kaç Yaşında? 

1989 yılında Diyarbakır da dünyaya gelen Yasin Obuz, Hacettepe Üniversitesi Spor bölümünden mezun oldu. Eğlenceli yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Obuz, bir dönem Yemekteyiz de yarıştı. Masterchef'in 06 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümünde elendiği için sosyal medya da gündemlere oturdu. 

Yasin Obuz'un Paylaşımı!

Yasin Obuz, Masterchef'in başarılı yarışmacılarından biriydi. Cuma akşamı yarışmadan elenen Yasin Obuz, sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı. Sevecen ve hareketli tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Yasin Obuz, ayrılırken tüm gönülleri feth ederek ayrıldı. Yasin Obuz Sosyal Medya Üzerinden; 

"Ben Yasin Obuz... Nam-ı diğer; Spidygonzalez, Arı Maya, Avatar, Dedektif Gadget, Batman... Beni seversiniz bilirim... İnanın ben de sizi çok sevdim. Yarışma başlarken, çoğu insan hep üzerime tanımadan geldiler, yok ikinci Murat, yok geçimsiz kesin skandal yaratacak falan gibisinden... Benim de bir ailemin olduğunu, onların da bu ithamları görünce üzüleceğini düşünmediler. Oysa ki ben hiperaktif ve aşırı pozitif bir insanım bunu çok yanlış anladılar ki... Öyle biri olmadığımı gösterdiğim için ve bunu kanıtladığım için ayrıca mutlu oldum... Dürüstlüğü hayatım boyunca ilke edindim ve hep bu yüzden kazandım... Bugün ben kaybetmedim aslında kazandım... Yarışmayı kazanmasam da gönülleri kazandım ve bu bana yeter... Aşçı değildim ama girdiğim günden itibaren her gün kendimi geliştirmek için gece 3-4'lere kadar çalıştım ki arkadaşlarımla yarışacak kapasiteye geldim... Masterchef şampiyonu gösterilen Batu ile kapışacak düzeye geldim... Herkese çok çok teşekkürler sağ olun var olun seven sevmeyen…. Elendik ya la..."

sözlerini kullandı. 

Masterchef'den ayrıldığı için üzüntüsünü belirten Yasin Obuz, sözlerini sosyal medya üzerinden paylaştı. Sözlerinden üzüntüsünün anlaşıldığı Obuz'un bir sonraki hayatının nasıl olacağı hakkında kimsenin bilgisi bulunmamaktadır. 

Demet Akalın'dan Tebrik!

Ünlü popçu Demet Akalın, yaptığı açıklamalarla gündemlere geldi. Sürekli Masterchef takipçisi olan Demet Akalın, sosyal medya hesabı üzerinden yarışmadan ayrılan Yasin Obuz'un "Helal OIsun Sana" sözleriyle Yasin'e tebriklerini iletti. 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2019, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER