Morpleksi.com Artık Avrupa Pazarına da Pleksi Ürünleriyle Girdi

Morpleksi.com geçtiğimiz aydan itibaren üretimini yaptığı pleksi ürünlerini başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’ya satıyor.

Morpleksi.com Artık Avrupa Pazarına da Pleksi Ürünleriyle Girdi

Üreticilikte bir numara olduğu pleksi sektöründe ki rekabetçi yükselişe rağmen kalite ve üretiminde en ufak bir düşüş yaşamayan Morpleksi.com durmak bilmiyor. Türkiye içerisinde ki pazarın tamamına pleksiglas ürünler ile hitap eden firmanın müşteri portföyü artınca yurtdışı pazara da göz atıldı. Gelmiş geçmiş en ergonomik ve ekonomik hammadde olan pleksi ile yapılabilen ürünler diğer tüm muadili olduğu ürünleri geride bıraktı. Firmanın tüm hizmetlerini kendi sitesi olan https://www.morpleksi.com adresinden görebilirsiniz.

Pleksi kapak, şişirme, vakum ve kutu harf, tabela, levha, ışıklandırma, masa, sehpa ve birçok kategoride ki hizmetlere menüden ulaşabilirsiniz. Firmanın web sitesinde ki iletişim sayfasından da yetkili kişiden istediğiniz ürün hakkında bilgi alabilir ve fiyat sorabilirsiniz.

Cam Yerine Daha Güvenli ve Ekonomik Pleksi Tercihi

Evet öncelikle cam sanayinde birçok ürünün yerini artık kırılmaz olması ve ekonomik durumu ile pleksi aldı. Sehpa ve masaların camlarından tutun da en lüks tekne ve yat camlarına kadar sınırsız alanda kullanımı arttı. Ekonomik ve sağlamlık açısından çok daha cazip olması ise talepte artışı da beraberinde getiriyor.

Avrupa’da Pleksi Morpleksi.com ile Yaygınlaşıyor

Avrupa ülkelerinde ki kullanımı da son zamanlarda iyice artan pleksi maddesinin yaygınlaşmasında Morpleksi.com firmasının üretip sahnelediği ürünler etkili oldu. Almanya, Hollanda, Avusturya ve Belçika başta olmak üzere tüm Avrupa’ya yayılan pleksi kullanımı tüm avm ve mağazalarda görülebiliyor. Pleksi stand, levha, masa, cam, teşhir standı, cam bölme, vakum ve şişirme harf gibi birçok alanda ki ürünler gözünüze çarpacaktır.

Morpleksi.com ailesinin Türkiye içerisinde ki 81 ile götürdüğü hizmetlerle gurur duyarken şimdilerde ise üreticisi olduğu pleksi hammaddesini Avrupa’ya taşıması ayrıca bir gurur kaynağı. Ekonomik gelişmelerin yanısıra teknolojik ve estetik olarak ta ortaya koyduğu ürünlerde göz alıcılığı başaran firmanın gelişimi çok iyi. Bu gelişim estetik olarak daha çok beğeni toplarken aynı zamanda müşteri ağının artması anlamına da geliyor. Umarız Morpleksi Avrupa pazarında da çok tanınan bir marka halini alır.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER