Mudanya’da AK Parti gençlik kolları kongresi

Bursa’nın Mudanya ilçesinde AK Parti gençlik kolları yeni başkanlarını seçti.Büyük coşku içinde geçen kongrede tek liste olarak yapılan seçimlerde Emre Akdemir başkanlığındaki liste göreve getirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın...

Mudanya’da AK Parti gençlik kolları kongresi

Bursa’nın Mudanya ilçesinde AK Parti gençlik kolları yeni başkanlarını seçti.

Büyük coşku içinde geçen kongrede tek liste olarak yapılan seçimlerde Emre Akdemir başkanlığındaki liste göreve getirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlik kollarına mesajı barkovizyondan sunuldu. Önceki dönem gençlik kollarının faaliyetleri de ibra edildi.

AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Murat Ünal, başarının teşkilatlar arsında sağlanan uyumun ve sorumluluğu her kademe de paylaşan bir zihniyetin eseri olduğunu vurguladı.

Emre Akdemir başkanlığındaki yönetimde Abdullah Enez Ekim, Berk Durmaz, Cihat Bayrak, Emre Ağlar, Erdoğan Birtez, Fuat İsak, İsmail Öztürk, Kübra Kara, Mine Yüksel, Muhammed Balcı, Mustafa Baysal, Mustafa Yılmaz, Nehir Emre Öztürk, Nusret Akay, Osman Selim Acar, Tuğrul Temirci, Veli Can Zengi, Yaşar Aşer, Yunus Emre Türk yer aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER