Müge Anlı Sorguluyor: Hakkı Çetin Zehirlendi Mi?

Yaklaşık olarak 10-12 yıldır ekranlarda olan Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında Hakkı Çetin Cinayeti dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Müge Anlı Sorguluyor: Hakkı Çetin Zehirlendi Mi?

Yaklaşık olarak 10-12 yıldır ekranlarda olan Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında Hakkı Çetin Cinayeti dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 

Annelerinin üvey babalarını öldürme ihtimali olduğunu iddia eden kardeşler bazı açıklamalar yaptı. 06.12.2019 tarihindeki yayında, 14.08.2019 tarihinde hayatını kaybeden Hakkı Çetin ile ilgili üvey kızı Derya Şahin açıklama yaptı. Yapılan açıklamalar sonucu, tüm gözler annenin üzerine çevrildi. Peki, Hakkı Çetin'in katili kimdir? 06 Aralık Cuma günü Müge Anlı ile Tatlı Sert de yaşanan olaylar...

Hakkı Çetin Cinayeti İle İlgili Flaş Gelişme!

Üvey kızları tarafından Hakkı Çetin cinayeti ile ilgili bazı iddialar ortaya atıldı. 

14 Ağustos da hayatını kaybeden Hakkı Çetin cinayeti ile ilgili üvey kızları annesini suçluyorlar. Derya Şahin, üvey babasının öz annesi tarafından öldürüldüğünü iddia edildi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programına Derya Şahin açıklama yaptığı esnada adını vermek istemeyen kardeşi de katılarak iddialarda bulundu. 

Adını vermek istemeyen kardeş, kendisinin ve Derya Şahin'in öz babasının, öz anneleri Saliha Çetin'i,üvey babaları Hakkı Çetin ile ilişkisini öğrendiğinden dolayı ayrıldıklarını belirtti. Adını vermek istemeyen kardeş iddialarına bu olayla ilgili olan bir fotoğrafı göndererek ispat etti. Annesinin, üvey babasına da sadık kalmadığını öne süren kardeş, defalarca üvey babamı da aldatırken yakaladım sözlerini kullandı. 

Merhum Hakkı Çetin'in öz kızı da Müge Anlı İle Tatlı Sert programına bağlanarak, Saliha Çetin'in Mehmet Ali adında biri ile ilişkisi olduğunu iddia ederken, Saliha Çetin'in adını vermek istemeyen öz kızı da Hüseyin adında biriyle ilişkisi olduğunu iddia etti. Elektrik kutusunun içerisine üvey babasına bırakılan bir not olduğunu ve notta "eşinizin Hüseyin ile ilişkisi var" yazdığını iddia etti. Bu olaydan sonra da üvey babasının annesini boşamak istediğini belirtti. 

Adını vermek istemeyen kardeş, üvey babasına ait olan 106 bin TL lik paraya sahip olmak için öz annesinin babasını parası için zehirleyerek öldürmüş olabileceği iddiasını ortaya attı. 

Hakkı Çetin cinayetiyle ilgili araştırmalar devam edecektir. Yeni gelişme olduğu takdirde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER