Müge Anlı Sorguluyor: Mehmet Avcı Cinayetinin Asıl Sorumlusu Kim?

Uzun zamandır ATV ekranlarında bulunan Müge Anlı İle Tatlı Sert geçmiş günlerde ki canlı yayınında Mehmet Avcı cinayetinin üzerine gidilmeye devam edildi. 

Müge Anlı Sorguluyor: Mehmet Avcı Cinayetinin Asıl Sorumlusu Kim?

Uzun zamandır ATV ekranlarında bulunan Müge Anlı İle Tatlı Sert geçmiş günlerde ki canlı yayınında Mehmet Avcı cinayetinin üzerine gidilmeye devam edildi. 

2017 yılında bağ evinde şüpheli bir şekilde ölü bulunan Mehmet Avcı cinayeti hala çözümlenememişken, sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Bekçi Ahmet tarafından iddia edilen fotoğraflı şantaj şok etkisi yarattı. 04.12.2019 tarihli yayında ise Hasan Hüseyin Özkan tarafından açıklamalar yaptı. 04 Aralık Çarşamba Günü Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında yaşanan son dakika gelişmeleri...

Mehmet Avcı Cinayetinde Yeni Gelişme!

62 Yaşında olan Mehmet Avcı, 2017 yılında bağ evinde ölü bulundu. Öldü mü öldürüldü mü diye araştırmalar yapılırken, komşusu tarafından yapılan açıklamalar olayı başka bir boyuta taşıdı. 

2 yılı aşkın bir süredir olayın faili bulunamadı. Müge Anlı araştırmalarına devam ederken, her gün yeni bir gelişmeye şahit olmaktadır. Önceki bölümde Mehmet Avcı cinayetin baş şüphelisi olarak ortaya atılan iddia tüm herkesi şok etti. Yapılan programda Mehmet Avcı'nın bağ evindeki komşusu olan Hasan Hüseyin Özkan'a ulaştılar. Komşu Hasan Hüseyin Özkan, cinayet gecesiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cinayet gecesine bizzat şahit olduğu ortaya çıkan Hasan Hüseyin Özkan, bazı açıklamalar yaptı. 

Mehmet Avcı'nın komşusu olan Hasan Hüseyin Özkan yaptığı açıklamalarda; 

Mehmet Avcı'nın evinin oradan 3 el silah sesi duyulduğunu daha sonra da bir kişinin motosiklet ile olay yerinden uzaklaştığını iddia etti. 

Neler Olmuştu? 

2017 yılından beri çözümlenemeyen Mehmet Avcı cinayetinin her satırı yasak aşk ve şantaj içermekte. Hatırladığınız gibi, Mehmet Avcı cinayetinin baş şüphelisi Bekçi Ahmet 9 ay ceza evinde kaldı. Son olarak ortaya atılan şantaj iddiası olayın seyrini değişti. Mehmet Avcı'nın yeğeni Fatih Özayman ve kardeşleri söz aldı. Mehmet Avcı.'nın kardeşi İrfan Bey ile Bekçi Ahmet arasında yapılan konuşma dikkatleri çekti. İrfan Bey, Mehmet Avcı'nın kardeşi. 

Müge Anlı; 

"Şimdi zaten Mehmet Bey'le ilgili Fatih Özayman'ın bir çekincesi yok. Mehmet Avcı'yı sevdiğini söylüyor. Fakat Ergül Avcı devreye giriyor. Fatih Özayman verdiği ifadesinde 'Bazı problemler olduğu için' gitmediğini söylüyor" dedi.

Fatih Özayman da söz alarak, Mehmet Avcı ile aralarında olan 150 TL borçtan bahsetti. 

Müge Anlı;

"2 yıl önceki bu problemden sonra niye gidiyorsun da Mehmet Avcı ölmeden iki gün önce yüz lira borç istiyorsun?"  sorusunu yöneltti. Özayman da, Mehmet Avcı'nın kendisine; 

"Aramızda para lafı olmaz, bende olduğunda sana veririm, sende olduğunda bana verirsin" dediğini iddia etti. 

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında giderek tartışmaya dönen Mehmet Avcı cinayeti konusunda herhangi bir açıklığa varılmasa da Bekçi Ahmet'in cinayeti işlediği konusunda da herhangi net bir açıklama yapılmamıştır. Perihan diye bir kadının da gündeme gelmesi sonucu olayın seyri değişiklik göstermiştir. Perihan adı verilen kişi de İrfan Avcı'nın gelinidir. 

Stüdyo da İrfan Avcı ile Fatih Özayman arasında geçen konuşmalar üzerine stüdyo hareketlendi. 

Yapılan araştırmalar sonucu Bekçi Ahmet'in vicdanen rahat olduğu ve Müge Anlı'nın programına da dimdik geldiği belirlendi. 

Bekçi Ahmet, Fatih Özayman, İrfan Avcı ve Perihan arasında geçen diyaloglara yeni bir isim daha eklenir mi ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Cinayetin asıl sorumlusu henüz belirli değilken, Bekçi Ahmet konusunda da verilecek karar merak konusu olmaktadır.

Müge Anlı her geçen gün yeni gelişmeleri ortaya çıkarmakta. Mehmet Avcı cinayetiyle ilgili yeni bir gelişme olduğu takdirde sizlere bilgi vermeye devam edeceğiz. 

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 23:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER