Online Pasta Sipariş Et!

Online Pasta Sipariş Et!

Herkesin damak zevkine hitap eden leziz lezzet pasta, damaklarda efsane tat bırakmaktadır. İstenilen her sayıda, çeşitte ve şekilde üretimi olmaktadır. Her çeşit yapılabilen tatlı türü; en çok çocuklar tarafından ilgi görmektedir. Yaş pasta ve kuru pasta olarak iki çeşide mevcuttur. Yaş pasta türleri, kuru pasta çeşidine göre daha dikkat çeken güzellikte, birçok görselle bütünleşmiş şekilde müşterilere sunuluyor. Ortaya muhteşem şekiller ortaya çıkıyor.

Düğün, nişan ve söz gibi özel günlere has hazırlanan yaş pastalar hem tadı hem görseli güzel olsun isteniyor. Vazgeçilmez olan pastaların, kimisi sade şık kimisi daha süslü pastalar şeklinde olabiliyor.

Yaş Pasta Yapımında Nelere Dikkat Edilmeli? Pandispanya Nasıl Olmalı?

Yaş pasta yapımında olmazsa olmazlardan, hatta hazırlanışındaki yapı taşı olarak bilinen pandispanya oluyor. Yapımı kolay gibi görünse de dikkat edilmesi gereken püf noktaları vardır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir;

  • Doğru malzemelerle ilk olarak hazırlanarak fırın istenen dereceye getirilmelidir.
  • İçeriğinde yağ kesinlikle kullanılmamalıdır.
  • Sade veya kakaolu şekilde olmasına karar verilmelidir.
  • Hamuru çok cıvık veya sert şekilde olmamalıdır.
  • Yumurta sarısı ve yumurta akı ayrı ayrı çırpılmalı.
  • Pişme sonrasında pandispanya puf gibi kabarmış olmalıdır.

Tüm bunlara dikkat edilerek hazırlanan pasta keki olan pandispanya, mükemmel pasta için kusursuz sayılmaktadır. Unutulmamalıdır ki; iyi bir yaş pasta, doğru yapımla hazırlanmış bir pandispanya hamurundan geçmektedir.

Doğum Günü Pastası

7'den 70'e herkesin tercih edebileceği doğum günü pastaları, önceden siparişle birbirinden güzel farklı lezzetle ortaya çıkıyor. İsteğe göre tek katlı, çift katlı veya 3 katlı şeklinde hazırlanabilir.

Görseli ne kadar güçlü ise damakta bıraktığı lezzet ile doğru orantılı olmalıdır. Pasta almak istediğinde artık bir tık kadar uzağınızda kalıyor. Üstelik ürün çeşitliliği ile de hayalinizdeki pastayı alabilme şansına sahip olunmaktadır.

Resimli Pasta

Unutulmaz, en özel anıları barındıran fotoğraflarla hazırlanan pasta türüdür. İstenen büyüklükte ve sayıda üretimi mevcut olan resimli pastalar; en çok doğum günlerinde, iş kutlamalarında ve nişan, söz organizasyonlarının vazgeçilmezi haline gelerek tercih edilmektedir. Fiyatları normal bir yaş pastanın üzerinde satışa sunulmaktadır. Kişi sayısı da fiyata dahil olmak birlikte, fiyat belirlemede büyüklük göz önünde bulundurulmaktadır. Çocuğunun resminden, sevdiğinin en özel karesinin görmek isteyen müşterilere gönül rahatlığı ile siparişleri teslim ediliyor.

Unicorn Pasta

Adına sık rastlanmayan bu pasta türünü eminim merak edeni çoktur. Unicorn, tek boynuz anlamında kadın at şekline deniyor. Yaş pasta yaptırırken sıra dışı bir görünüm isteyenlerin tercihi haline gelmektedir.

Ne kadar yetişkinler tarafından isteniyor gibi gelse de akla, çocuklar unicorn pastaları daha çok istemektedirler. Özellikle çocuklar doğum günleri için tercih ediliyor. Yapımı diğer pasta türlerine göre zorlayıcı ve uzun vakit almasına rağmen ortaya mükemmel bir şekil çıkıyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER