Özel Güne Özel İkram Bebek Çikolataları

Özel Güne Özel İkram Bebek Çikolataları

Anne ve babalar için bebeklerinin dünyaya gelmesi çok özel ve önemli bir andır. Bu özel günde tebrike gelen misafirlere en iyi ve anlamlı ikramı yapmak isterler.

 Geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde de gelen misafirlere, çikolata, tatlı ve şerbet ikramı sunulmaya devam ediyor. Gelişen teknolojiyle birlikte, misafirlerinize özel ve bebeğinizi tanıtacak kız bebek çikolatası yada erkek bebek çikolatası modelleri sunulmaya başlandı. Birer hatıra kalması açısından misafirlerinize, üzerinde çocuğunuzun resmi veya adının yazıldığı çikolatalardan sunabilirsiniz.

 Bebek Çikolatalarının Özellikleri

Ebeveynler özellikle yeni doğan çocukları için misafirlerine ikram etmek üzere isimli bebek çikolatası yaptırıyorlar. Çikolatalar sütlü ve madlen özelliklidir. İsteğinize göre, fıstıklı, bademli veya fındıklı yaptırabilirsiniz. Paketleme ve yazı avantajı bakımından kare modeller daha idealdir.

 Çikolatalar üzerine resim veya isim baskısı yapılmıyor. Baskılar çikolata ambalajı üzerine yapılıyor. Ambalaj üzerine, sadece isim ve yazı talep edebilirsiniz. Sadece isim yazdırmak isterseniz, ismin etrafına desenli, figürlü çerçevelerden beğendiğinizi yaptırabilirsiniz. Filli, balonlu, tavşanlı, kalpli gibi çerçeveler oluşturulup, bebeğinizin ismi ortasına yazdırılıyor. Sade bir görünüm istiyorsanız sadece “Hoş geldin ………… bebek” yazdırabilirsiniz.

 Çikolata kutuları ve ambalajları bebeğin cinsine ve isteğinize göre farklılık gösteriyor. Kız bebekler için pembe, lila, kırmızı gibi renkli ambalajlar daha çok tercih ediliyor. Erkek bebekler içinse mavi ve beyaz ton karışımları daha çok tercih ediliyor.

 Bebek Çikolataları Çeşitleri

 Yeni doğan bebeğiniz ya da bebeğinizin doğum günü için sipariş verebileceğiniz birçok doğum çikolatası model ve çeşitleri bulunuyor. Bunlar, çikolatanın cinsi, kalitesi, ambalajı ve kutusu modeline bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

 Çikolata Çeşitleri; Gelen misafirlerinize ikram ettiğiniz çikolatanın kalitesi önemlidir. Çikolata seçerken; kaliteli kakao, Antepfıstığı, fındık ve doğal vanilya ekstraktı kullanılanları tercih edebilirsiniz. Sütlü madlen çikolata çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Mamullerin hiçbirinde domuz ve trans yağ yoktur. Sadece serin ve kuru ortamda muhafaza etmeyi unutmayınız.

 Ambalaj Çeşitleri; Çikolatalar parlak veya mat renkte ambalaj kağıtlarına sarılıyor. Sizin talebinize göre ambalaj çeşitleri bulunuyor. Dışı karton olan ambalaj kağıt modelleri de bulunuyor. Bunlar üzerine her türlü baskı ve isim yazma avantajı bulunuyor.

 Kutu Çeşitleri; Metal veya karton kutular daha ağırlıklıdır. Kalpli, dikdörtgen ve kare modelleri vardır. İsterseniz tepsili ve sepetli kutu çeşitleri de bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER