Sağlamlıktan Ödün Vermeyen Tasarım Lassa Kış Lastiği

GENEL 22.02.2021, 15:14 25.02.2021, 20:29
Sağlamlıktan Ödün Vermeyen Tasarım Lassa Kış Lastiği

Lassa Lastikleri, Brisa Bridgestone Corporation tarafından Avrupa'da üretilmekte ve Bridgestone ile aynı desen ve bileşenlerin çoğunu paylaşan daha ünlü meslektaşları ile aynı üretim hatlarını kullanmaktadır. Hem otomobil hem ağır vasıta hem de ticari araçlar için lastik üretimi yapmaktadır. Lassa kış lastiği, yaz lastiği ve dört mevsim lastikler geliştirmektedir.

Lassa Lastikleri Müşteri Memnuniyeti İçin Dönüyor

Lassa'yı lider üretici yapan temel özelliklerden biri, müşterilere sunulan kusursuz hizmettir. En iyi ürünü en iyi hizmetle birleştirmek, Lassa’nın kurumsal felsefesinde en önemli önceliktir. Lassa bugün satış ve satış sonrası ortak hizmetleriyle en hızlı ve en güvenilir marka statüsünü korumaktadır.

Lassa hem güvenlik hem de performans isteyen ve aynı zamanda lastik seçiminden maksimum değer bekleyen sürücüler için dayanıklı ve yüksek kaliteli lastikler üretir.

Lassa Kış Lastikleri

Lassa kış lastiği arasında kuşkusuz en öne çıkan model Snoways 4’tür. Lassa Snoways 4 suda kızaklama, ıslak zeminde frenleme ve yanal ıslak kavrama da rakiplerinden öndedir ve bir önceki nesle göre optimize edilmiş performans sunar. Düşük harici ses iyileştirmeleriyle keyifli sürüş olanağına sahiptir. Karda hızlanma ve kuru zemin frenlemesinde rakiplerinden %2 ile %7 arası daha yüksek performans göstermektedir. Ekonomik sınıfında lider konumda olan Snoways serisinin son modeli olan bu lastikler öncü frenleme ve yol tutuşu ile göz doldurmaktadır.

Lassa Snoways 3 kaygan zeminlerde üstün yol kavrama sunan bir kış lastiğidir.
Yüksek yatay oluk hacmi sayesinde ile karlı, ıslak ve buzlu zeminlerde daha yüksek kesme etkisi sağlar. Yüksek yatay oluk hacmi ile su merkezden dışarıya daha hızlı tahliye edilir, suda kızaklama riski azalır. Özel yeni polimerli kış karışımı ile daha kuvvetli bağ yapabilen ve elastikiyet özellikli silikası kullanıcısına geliştirilmiş ıslak, karlı ve buzlu zemin performansı sunar.

Competus Winter ise 4x4 araçlar ve SUV’ler için tasarlanmış özel nesil Lassa kış lastiğidir.

Yorumlar (0)