Terme Belediye Başkanı Kılıç'tan sağlıkçılara yeni yıl hediyesi

SAMSUN (AA) - Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçede görevli sağlıkçılara ve yardımcı personele yılbaşı dolayısıyla hediye verdi.Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde büyük fedakarlıkla çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür...

GENEL 31.12.2020, 14:55
Terme Belediye Başkanı Kılıç'tan sağlıkçılara yeni yıl hediyesi

SAMSUN (AA) - Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçede görevli sağlıkçılara ve yardımcı personele yılbaşı dolayısıyla hediye verdi.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde büyük fedakarlıkla çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür eden Kılıç, ilçede çalışan yaklaşık 500 sağlık çalışanına yeni yıl sürprizi yaparak, adlarına özel olarak hazırlanmış, "Bu kalp sizinle atar" kupaları hediye etti.

Sağlık çalışanları ile sohbet eden Kılıç, yeni yıllarını kutladı.

Kılıç, "Salgının en başından bugüne kadar tüm dünyaya örnek oldunuz. Mesleki başarılarınız ve yeteneklerinizin yanı sıra, insanı ve vicdani meziyetleriniz herkes tarafından takdir edildi. Bu süreçte üzerinize düşen görevi özverili ve fedakarca alilerinizden, sevdiklerinizden birçok şeyden feragat ederek yerine getirdiniz, getirmeye de devam ediyorsunuz. Ne kadar teşekkür etsek azdır." dedi.


Yorumlar (0)