Tesettür Giyimde Yeni Sezon Modası Modanoiva’da

Tesettür Giyimde Yeni Sezon Modası Modanoiva’da

2019 / 2020 kış trendlerini yansıtan parçalar raflarda ve vitrinlerde yerini almaktadır. Dünya genelinde tüm markalar kıyafet parçalarında yeni sezon modasını başlatmıştır. Tesettür giyim kış modasında farklı detaylara yer verilmektedir. Sezonun tercih edilen parçalarında biri klasik ceketlerdir. Bu ceketler kış aylarında toplantı ve iş görüşmeleri için kombin yaparken yardımcı olacak bir parçadır.

 Kışın sizi sıcak tutacak ve üşütmeyecek parça arayışına girebilirsiniz. Bu parçaları ararken aynı zamanda sezonun modasını da takip edebilirsiniz. Sezonun kış modasında püsküllü hırkalar bulunmaktadır. Özellikle evde ve rahat ortamlarda kombin yapabileceğiniz bir parçadır. Bu hırka sezonun en canlı renklerini öne çıkarmaktadır. Bazı modellerinde taş detaylarına yer verilmesi hırkanın daha şık görünmesini sağlamıştır.

 Kış Sezonunda Neon Parçalar Nelerdir?

 Kışı yansıtan bazı renkler vardır. Sonbahar ve kış ayları denilince akla direk bu koyu renkler gelmektedir. Bu kış sezonunda koyu renk algısı kırılarak neon parçalara vitrinlerde yer verilmiştir. Neon balıkçı yaka kazaklar sezonun göz kamaştıran tesettür giyim modelleri arasındadır. Aynı zamanda uzun hırka ve yeleklerde de bu neon esintisi görülmektedir.

 Fiyonk Modasına Geri Dönüş Parçaları Nelerdir?

 Fiyonk detayı eski zamanlardan kalma moda anlayışını günümüze taşımaktadır. Fiyonk model pek çok tesettür giyim parçalarına rastlayabilirsiniz. Tesettür kıyafetlerinde en çok giyilen volan eteklerin arka kısmında fiyonk bağlanması eteği eski moda havasına sokmaktadır. Aynı zamanda gömleklerin yaka kısmında bulunan fiyonklar 1980’ler modasını günümüze tekrar getirmektedir. Fiyonk detayına kol kısımlarında ve pantolonların kemer bölümünde de görebilirsiniz.

 Tesettür Giyimde Vatkalı Ceket Kombini Nasıl Yapılır?

 Tesettür kıyafetlerinde her sezon vatkalı omuz ve dik duruşlu ceketler bulunmaktadır. Bu ceketler keten kumaş, deri ya da farklı kumaşlarda tasarlanmaktadır. Bu ceketlerin en önemli özelliği giyen kişiyi daha kararlı ve özgüvenli göstermektir. Vatkalı ceket kombinini bol paça kumaş pantolonlar ile yapabilirsiniz. Ya da İspanyol paça kot pantolonları ile günlük kombin oluşturabilirsiniz.

 Altınıza ayakkabı olarak yüksek ayakkabı seçmeniz daha dik durmanızı sağlayacaktır. Çanta seçimini ceketinizin renginde ve kumaşında yapmanız görünümün tamamlanmasına ve daha güzel gözükmenize yardımcı olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER