Triko Bluz Yeni Sezon

Triko Bluz Yeni Sezon

Trikolar her zaman kadınların hayatında önemli bir yere sahiptir. Uzun yıllardan beri kullanılan triko bluzlar, hem kullanışlı hem de her kombinle uyumlu olan parçalardır. Triko bluz modelleri çeşitli desenlere ve renklere sahip olabilir. Her mevsim kullanılabilir, ürünlerdir. Triko yazın kullanılmaz diye bir düşünce biçimi yanlıştır. Son derece modern desenlerde olan yazlık triko bluz modelleri de mevcuttur.

Triko Bluz Modelleri Nelerdir?

Triko bluz modelleri, genellikle deseni ve kesimine göre birbirinden ayrılır. Uzun triko bluzlar, kısa triko bluzlar, yarım kollu ve uzun kollu modeller sıkça rastlanan triko bluzlar arasındadır. Son yıllarda trend olan, içli dışlı takım şeklinde olan triko bluzlar hem jean, hem de etekle kombin edilebilir. İç kısmı askılı bir triko, diş kısmı triko kumaştan hırka şeklinde olabilir.

Triko Bluz Fiyatları

Triko bluz modelleri el örgüsü ya da makine örgüsünden üretilebilir. Ürünlerin kalitesi ve markası ve üretim şekli fiyatları etkiler. https://www.tiffanytomato.com.tr/triko-bluz/ adresinden en farklı triko bluz modellerini inceleyebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2021, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER