Vali Dağlı ve iş insanı Ahlatcı, Havza OSB'de incelemelerde bulundu

SAMSUN (AA) - Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) incelemelerde bulundu. Dağlı ve Ahlatcı, Havza Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye...

Vali Dağlı ve iş insanı Ahlatcı, Havza OSB'de incelemelerde bulundu

SAMSUN (AA) - Samsun Valisi Zülkif Dağlı ve Ahlatcı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ahlatcı, Havza Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) incelemelerde bulundu.

Dağlı ve Ahlatcı, Havza Kaymakamlığını ziyaret ederek Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı (TSO) Erkan Acar ile görüştü.

Havza OSB’de yatırım planlayan Ahlatcı, Dağlı ve beraberindekilerle sonra Havza OSB'de incelemede bulundu, faaliyete geçen Eurocast Döküm AŞ'yi de gezerek Genel Müdür Mustafa Bakır ile sohbet etti.

Dağlı, Havza OSB'de yatırım yapacak yatırımcıların 5. bölge teşviklerinden yararlanacağını, yatırımcılara her türlü desteğin verileceğini belirtti.

Yılmaz ise Havza OSB’de 1 firmanın üretime geçtiğini, diğer firmaların da yatırımlarına devam ettiğini anlatarak, "Havza OSB bizim için önemli. Burada yapılacak her yatırım hem ülke ekonomisine hem de istihdama katkı olacaktır." dedi.

Özdemir de Havza OSB’nin her geçen gün geliştiğini dile getirerek, "Havza için OSB umut demek, iş demek, ekmek demek. Bizler de bu bilinç ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ahlatcı Holdingin ilçemize yatırım yapması gücümüze güç katacaktır." diye konuştu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER