17 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

İşte, 17 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları...

17 Aralık 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mart - 20 Nisan)

Aşk yaşantınız oldukça hareketli. Partnerinizle beraber bugün pekçok sosyal aktiviteye katılacaksınız. Yaptığınız işleri duygusal enerjinizle birleştireceksiniz. Bugün katılacağınız pek çok toplantıda çocuklarla aranız iyi olacak. 

BOĞA BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Nisan - 23 Mayıs)

Aile içi olaylarınız gelişim göstermekte. Bugün Ay'ın bulunduğu konum ile evinizle ilgili değişiklikler yapacaksınız. Bu nedenle motivasyon gücünüzde oldukça artmıyor. Ay ve Jüpiter sizi olumlu etkiliyor. Sevdiklerinize maddesel katkılarınızı ortaya koyacaksınız. 

İKİZLER BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Mayıs - 23 Haziran)

Bugün beraber çalıştığınız kişilerin duygusal davranışları sizin tutumunuza bağlı ve olayları incelerken, yapıcı olmaya özen göstereceksiniz. Güvendiğiniz konularda sadece kendi düşüncelerinizle hareket ettiğiniz için, gözden kaçırdığınız detayları sonradan görüyor ve zaman kaybettiğinizi daha iyi anlıyorsunuz. 

YENGEÇ BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Haziran - 23 Temmuz)

Bugün beraber çalıştığınız kişilerin duygusal davranışları sizi etkiliyor. Aşk hayatınızda bugün oldukça yoğun bir gün geçireceksiniz. Partnerinizle birlikte sosyal etkinliklere katılacaksınız. 

ASLAN BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Heyecanlı yönleriniz bugün ortaya çıkıyor. Bugün partnerinizden size destek vermesini beklemeyin. Onlarla bazı ortak çalışma içerisine girebilirsiniz. İş yaşantınızda beraber olduğunuz kişilere karşı dikkatli olun. Sizin zaaflarınız onları avantajlı hale getirecektir. 

BAŞAK BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos- 22 Eylül)

Beklediğiniz bazı olaylar gündeme gelecek. Mücadele yönünüz ortaya çıkıyor. Çevrenizle bazı uyumlu ilişkiler içine gireceksiniz. Ve yaratıcılığınız kalıcı bir hale gelecek. Yaptığınız işlerde sezgisel yeteceğiniz ön planda.

TERAZİ BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün katılacağınız birçok toplantıda kişisel çekiciliğinizi rahat bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. İletişim konusunda kendi düşüncelerinde ısrarcı davranacak ve karşınızdaki kişileri duygusal anlamda etkileyecek. Yakın dostlarınıza yardım etme gereği duyacak ve onlara kendi bilgilerinizi aktarmak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Zihinsel alanda aktiviteleriniz çok yüksek ve duygusal ilişkinizde karşılıklı konuşmaktan hoşlanıyorsunuz. Bugün yöneteceğiniz konularla kendinizi ortaya koyuyorsunuz. Ailenizin bazı problemlerini çözmek isteyecek ve maddesel desteğinizi onlara hissettirecek. fakat onların sizin özgürlüğünüze karışması sizin canınızı sıkıyor. 

YAY BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU(23 Kasım-22 Aralık)

Özgürlüğünüzü destekleyecek ve estetik yönden size motivasyon sağlayacak bir performans gösteriyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız sonucunda beklediğiniz fırsatlar yağınıza gelecek. Kişisel yaratıcılığınızı kullanırken, başkalarının etkisinde kalmak istemiyorsunuz. Bugün, Ay'ın konumları kendinizi aşma konusunda size yardım edecek. 

OĞLAK BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Aralık - 20 Ocak)

Yeni anlaşmalar yapmak için uygun bir gün. Başlangıçlar yapmanız için her türlü olanaklar size sunulacak. Doğru karar vermek istiyorsanız, başlarından etkilenmeden kendi içsesinizi dinlemelisiniz. Özellikle iş birliği gerektiren durumlarda, kendini menfaatlerinizi korumanız gerektiğini unutmamalısınız.

KOVA BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ocak - 19 Şubat)

Yeteneklerinizi sergilemek için uygun bir gün içerisindesiniz. Çevrenizde gelişen bazı olaylara karşı tepkisiz kalmayarak kendi düşüncelerinizi rahat bir şekilde ortaya koyacaksınız. İçsel enerjinizin çok güçlü olduğu bir gün. Arkadaşlarınızla birlikte ortak organizasyonlar içinde olacaksınız. 

BALIK BURCU 17 Aralık 2019 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

Özel konularınızın günden kazanmasıyla yaşam kalitenizde farklı bir boyut gelecektir. Toplumsal enerjiniz çok güçlü fakat kendi fikirlerinize sıkı bir şekilde sarılarak mesleki başarınızı ortaya çıkarmak için çabalıyorsunuz.  Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor ve yüksek ideallerinizi ön plana çıkarıyor. Kendinizi aşma konusunda inatçı tavırlarınız devam edecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER