18 Yaşından Küçük Kız Çocuğu 38 Haftalık...

Muğla'nın Milas ilçesinde babası Doğan A. (42) ve annesi Sevgi S.'nin (39) boşanmasının ardından velayet davası sürdüğü için Muğla'nın Fethiye ilçesinde yurtta bıraktıkları kızı Y.S.A., 2020 yılının Ağustos ayında kendini öldürmek istedi. Bu olayın ardından Y.S.A., annesinin şikayeti üzerine çocuk destek birimine sevk edildi.

GÜNDEM 20.11.2021, 13:34 20.11.2021, 14:17
18 Yaşından Küçük Kız Çocuğu 38 Haftalık...

38 HAFTALIK HAMİLE OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Ekim ayında burada rahatsızlanan Y.S.A.'nın kaldırıldığı hastanede 38 haftalık hamile olduğu ortaya çıktı. Y.S.A., 1 gün sonra erkek bebek dünyaya getirdi. Hastane çalışanları, durumu hemen  polis ekiplerine ve annesi Sevgi S.'ye bildirdi. Sevgi S., kızının Fethiye'de kaldığı dönemde Milas'taki kafeteryada çalışan Selçuk Çatalcam'ın (35) cinsel istismarına uğradığını öğrendiğini söyleyip, Fethiye Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Şikayet üzerine gözaltına alınan, 10 yaşında kız çocuğu babası Selçuk Çatalcam, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Birkaç gün sonra Y.S.A.'nın bir kez daha aynı kafeye geldiği, Çatalcam ile birbirlerinin telefon numaralarını aldıkları belirtildi. Çatalcam'ın 2020 yılı Şubat ayında Y.S.A.'nın kaldığı Fethiye'ye gittiği, okul çıkışında Y.S.A.'yı, gezme bahanesiyle arabaya bindirip tenha yere götürüp önce istismar ardından da tecavüz ettiği belirtilen iddianamede; Selçuk Çatalcam'ın "Ailenle konuşurum. Yaşın dolduğunda evleniriz" diyerek Y.S.A.'nın yaşının 18'in altında olduğunu bildiğini dile getirdi.

Gözaltına alınan Selçuk Çatalcam'n, Y.S.A.'nın yaşını bilmediğini savunduğu, doğan çocuktan alınan DNA örneğinin ardından olayın kesinleştiği kaydedildi. Savcı, iddianamede, Selçuk Çatalcam'ın 'çocuğun nitelikli cinsel istismarı' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından 45 yıl hapis cezasıyla yargılanmasını talep etti.

Yorumlar (1)
biri işte 2 hafta önce
vay çakkalın evladı nasıl kıydı bu yavrucağa