3 Polis Kriminal Laboratuvarda Madde İncelerken Fenalaştılar

3 polis memuru Küçükçekmece de yer alan İstanbul Bölge Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü’nde inceleme yaptıkları maddeden dolayı etkilendiler.

3 Polis Kriminal Laboratuvarda Madde İncelerken Fenalaştılar

3 polis memuru Küçükçekmece de yer alan İstanbul Bölge Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü’nde inceleme yaptıkları maddeden dolayı etkilendiler. Madde incelemesi yapan 3 polis memuru fenalaşarak hastaneye kaldırılırken olay yerine tedbir amacı ile AFAD ekibi ve itfaiye ekipleri geldi.

İstanbul Küçükçekmece’de yer alan Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Daire Başkanlığı İstanbul Bölge Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü’nde inceleme yaptıkları maddeden dolayı 3 polis memuru fenalaştı.

Olay yerine AFAD ve itfaiye ekipleri geldi

Yapılan haberler doğrultusunda, madde incelemesi yapan 3 polis memuruna ilk müdahale olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapıldı. Yaşanan olay sonrasın da İstanbul Bölge Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü’ne tedbir amaçlı AFAD ve itfaiye ekipleri de geldi.

Maddeden etkilenen 3 polis memuru  Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaşanan olayla alakalı incelemeler  devam etmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER