Adnan Oktar hakkında taciz iddiası

Tutuklu Adnan Oktar'ın suç örgütüyle ilgili iddianamenin detayları çıkmaya devam ediyor. 'Etkin pişmanlık' hükümlerinden faydalanan tutuklu sanık "Adnan Oktar'a getirilen kızlar arasında TV'deki yarışmalardan tanınan iki kişi de vardı. Oktar bu kızlardan birine, birçok defa tacizde bulunmuştur" dedi. .

Adnan Oktar hakkında taciz iddiası

'Etkin pişmanlık' hükümlerinden faydalanan tutuklu sanık Çağla Teker Çelenlioğlu, itirafçı olarak verdiği ifadede, Adnan Oktar'ın kendisini Timuçin Kaan (Cengiz Han) olarak gördüğünü belirterek, şüphelilerden Berrak Pilavcı'ya ayaklarına kapanması için bağırdığını anlattı.

Oktar'ın örgüte yeni birisi getirildiğinde çok heyecanlandığını belirten Çelenlioğlu, stüdyoya son dönemlerde gelen kızlardan birinin ise bir televizyon kanalındaki yarışmaya katılan R.K. olduğunu öne sürdü. Çelenlioğlu ifadesinde, ''Adnan Oktar bu kızı çok kez taciz etmiştir'' iddiasında bulundu.

Çelenlioğlu stüdyoya getirilen isimlerden diğerinin ise bir başka programın yarışmacısı B.C. olduğunu öne sürdü.

İddianameye göre, Çelenlioğlu ifadesinde şunları dile getirdi:

'BAKIŞLARINIZDAN BENİ İSTEMEDİĞİNİZ BELLİ OLUYOR'

''T.B.'nin babası kızının mağdur olduğunu anlatmak için TV'ye çıkarak kızına seslenmişti. Adnan Oktar da T.B.'ye 'Siz mutlu olduğunu gösterseniz aileler başıma bela olmaz, çok donuksunuz, bakışlarınızdan beni istemediğiniz de belli oluyor, bu yüzden aileleriniz de sizin mağdur olduğunuzu görüyor ve hepsi bana sarıyor' diye bağırdı.

Daha sonra Adnan Oktar, E.A.'ya, T.B.'nin babası hakkında, 'bilgi toplayıp uzaklaştırma kararı alın' dedi. E.A. o sıralar T.B.'nin babasıyla alakalı birçok araştırma yaptı. Daha sonra T.B.'nin babası için uzaklaştırma kararı çıkarıldı.''

'SEN ŞİZOFRENSİN'

Çelenlioğlu şöyle devam etti:

Adnan Oktar, T.B.'nin bakışlarını beğenmediği için 'Sen şizofrensin' dedi. Herkesin içinde T.B.'yi aşağıladı. Sonra T.B.'ye dönerek 'Kızım sen gerçekten şizofrensen, söyle seni Bakırköy'e yatıralım, tedavi gör' dedi. Kız da 'Bilmiyorum sen öyle diyorsan öyledir' cevabını verdi. Adnan Oktar da 'Seni biraz yatıralım, tedavi gör' dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eflin
Eflin - 13 ay Önce

Hobaaaa bu kadarına da pes yani diyemiyorum bu iddiayı söyleyenler daha neler söylerler.Yahu Adnan Oktar kadar kadınlara değer veren birini daha görmedim.Başka iddiayı alalım bu tutmadı.

Sefa
Sefa - 13 ay Önce

Taciz çok büyük bir iddia böyle bir şeyi nasıl somut delil olmadan haber yapabiliyorsunuz anlamadım. İtirafçı olan birine de inanmayı pek de doğru bulmadım. Hapisten kurtulmak için böyle bir iftira atmadığı ne malum???

Lale
Lale - 13 ay Önce

Taciz iddiası hiç inandırıcı gelmiyor. O kadar masum kadın tutuklanıyor ve 14 aydır hapishanedeler. Taciz iddiası doğru olsa hepsi söyler ve çıkarlardı. Sadece bir iki kişi böyle olduğunu iddia ediyorsa burada o bir iki kişinin lafına bakılarak taciz gibi ciddi bir suçlamada bulunulmamalı. Bu kişilerin de operasyon sonraları ortaya çıkmaları çok ilginçç

Rana Aydın
Rana Aydın - 13 ay Önce

Adnan Oktar yıllardır tanıyoruz atılan bu iftiralar itibarsızlaştırma ve karalama kampanyası yapılmaya çalışılıyor Yapılan incelemeler sonrasında hiç bir suç ve delil olmadığı anlaşıldı. Dosya bom boş.

LCN
LCN - 13 ay Önce

peki nerede kayıt nerede belge? adnan oktar hakkında tüm sitelerde aynı yazılar haber yapılıyor. ve bir tane ses kaydı, bir tane delil gösterilmiyor. hoşuma gitmiyor bu algı haberciliği.

Hurricane_56
Hurricane_56 - 13 ay Önce

Bu konuda yapılan haberler daha doğrusu delilsiz kanıtsız magazinler çok fazlalaştı inanmak çok zor..

Asia
Asia - 13 ay Önce

somut delil yok suç yok. ama haberlere devam. halkımız delilsiz haberlere inanmaz.

Mahir Ustaoğlu
Mahir Ustaoğlu - 13 ay Önce

Adnan Oktar hakkında sürekli asılsız iddialar, haberler çıkıyor. Bu, gerçekdışı haberler Adnan Oktar'ı halkımıza karşı kötülemek için yapılmaktadır. Adnan Oktar, Kadınlara Karşı Saygılı Bir İnsandır. Kadınlara Değer Veren Bir İnsandır.


SIRADAKİ HABER