BAE’den Türkiye’ye Tehdit; ‘’Karışmayın’’

BAE’den Türkiye’ye Tehdit; ‘’Karışmayın’’

BAE’den Türkiye’ye Tehdit; ‘’Karışmayın’’

 

HaberTS- Haber Servisi- Türkiye, büyümeye devam ettikçe problemleri de aynı şekilde büyümeye devam ediyor; ülke olarak kendimizi daha yükseklere çıkarmak için büyük çabalar harcamamıza rağmen bazı ülkeler hep karşımıza çıkıyor. Türkiye Libya ülkesine yardım götürdüğü günden beri bir türlü sular durulmuyor; özellikle ülkemiz ve Avrupa devletleri arasında sert sözler söylenirken şimdi Arap ülkeleri de konuya dâhil oldu. BAE Ortadoğu’nun en zengin ülkesi ve en büyük gücü olarak kendini tanıtıyor ama bir ABD kölesinden öteye gitmiyor. ABD ve Rusya her şekil de bu ülkeyi kullanıyor; birazda gaz verdikleri zaman direk soluğu ülkemizin karşısında alıyor. Türkiye’ye dil altından uyarı yapmaya çalışıyorlar; işte detaylar

‘’Türkiye Arap ülkelerine karışmayı bıraksın’’

Bu bizim değil araba ülkesi dış işleri bakanının sözleridir; ülkemize karşı daha önce tehditlerde de bulunan bu kişi şimdi de etek altından söz ediyor. Türkiye Libya’da olduğu için kendilerini rahatsız hissediyorlarmış. Yıllardır Fransa o topraklarda, bu ülkelerin bir sıkıntısı yoktu da söz konusu Türkiye olunca mı bir anda işler değişmeye başladı. Türkiye kimseden korkan ve geri adım atacak bir ülke değildir ve biz BAE topraklarında girmedik,- işin doğrusu biz hiçbir ülkeye girmedik, davet edildik ve geldik. Şimdi bu korku bu telaş nedir; sürekli Türkiye sözcüğünü dilinizden düşürmemenizin nedeni nedir? Bu iki soruya direk cevap vermelerini isterdik ama nerede cevap verecekler.

ABD ve Fransa’ya neden karışmıyorlar

ABD başkanı Trump geldiği gün bir açıklama yapmıştı; Arap devletlerinin hepsi izledi ama unutmuş olacaklar ki internet denen bir şey var açıp bakabilirler. ABD başkanının yaptığı açıklama aynen şu şekildeydi; şu kadar borcumuz var ama merak etmeyin biz bu parayı Ortadoğu’dan alacağız. Geldiği günden bu yana da açık bir şekilde alıyor. Bu kadar Arap devletinin hep susuyor ve bundan sonrada eminiz ki susacaklar ama söz konusu biz olunca hemen bir ayaklanma yok birleşelim de ne yapalım.  Birleşin zaten yıllardır siz bizleri sevmediniz; inandığınız dini korurken bile biz ihanet ettiniz, bugünden sonrada sizlerden bir beklentimiz yok. Ne yapmak isterseniz buyurun biz buradayız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim hazinecioğlu
ibrahim hazinecioğlu - 10 ay Önce

sizleri Allahın izniyle yok ediceğiz pis araplar

Alparslan
Alparslan - 10 ay Önce

Reisin en sevdiği arraplar

yusuf
yusuf @Alparslan - 9 ay Önce

Biz arapları değil müslümanları seviyoruz, senin yahudileri sevdiğin gibi..

Mehmet Selim Polat
Mehmet Selim Polat - 10 ay Önce

‘’Türkiye Arap ülkelerine karışmayı bıraksın’’
ABD ve Fransa’ya neden karışmıyorlar

Addurrahim
Addurrahim - 9 ay Önce

sen kimsinde bütün arapların adına konuşma cesaretini buluyorsun hödük. küçücük ameriken israil yalakası , şeytanın esiri edepsiz ülkesiniz. insan olunda, ezikliğin verdiği bu manyak haraeket ve kafalardan kurtulun yada dilinizi kıçınıza sokup susun.

hunkartensi
hunkartensi - 8 ay Önce

asıl dertleri Türkiye yönetim şeklini BAE ye de isterse halk ne yapacağız dertleri o BAE olsun Suud lar olsun dertleri aynısı yönetim şekli krallar ölünce ya değişim isterse halk biz kral olamayız birde ülkemizdeki muhalif olanlar bu değişimi desteklerse ne yaparız okadar kişinin hayatını aldık parasını aldık halimiz ne olur dertleri o

Kral
Kral - 7 ay Önce

Olan gavur gavur da onu anladik bu musluman kisfetine burunmus seytan domuz bea domuzuna ne giriyo asagilik mahluk

N.ekinci
N.ekinci - 7 ay Önce

Olan gavur gavur da onu anladik bu musluman kisfetine burunmus seytan domuz bea domuzuna ne giriyo asagilik mahluk

SIRADAKİ HABER