Beren Saat ve Kenan Doğulu Yeniden Birleşti

2014 yılında hayatlarını birleştirme kararı alarak evlenen Kenan Doğulu ve Beren Saat’in aşkı sürekli gündeme gelerek konuşuluyordu.

Beren Saat ve Kenan Doğulu Yeniden Birleşti

Hatta Kenan Doğulu eşi Beren Saat için bir şarkı kaleme alıp da söylemişti. Ancak son dönemde ikilinin sürekli boşanma ve ayrılıklara yönelik haberleri gündeme geliyordu. Aralarının neden bozuk olduğuna ilişkin hiçbir açıklama yapmayan çiftten bu kez güzel haberler geldi. Anlaşmazlıklarının sona ererek barışmaları en çok da sevenlerini mutlu etti. İşte merek edilen tüm detaylar…

Beren Saat Eski Aşkını Unutamadı!

Güzel ve başarılı oyuncu Beren Saat ilk aşkının hayata veda etmesiyle beraber kötü bir süreç yaşamış. Nitekim Kenan Doğulu ile evlenme kararı alarak bu sürece veda etmişti. Çiftin sürekli boşanma haberleriyle gündeme gelmesinden sonra Beren Saat’in eski aşkını unutamadığı iddia edildi. Bu iddianın temeli ise Beren Saat’in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımdan gelmişti. Ardından Saat’in eşi Doğulu’nun hiçbir konserini kaçırmadığını fakat boşanma haberleri çıktığından beri artık konserlerinde bile yer almadığı görülünce haber iyice yerini bulmuştu. Uzun süre bu haberler ile gündemde kalan çiftin artık barıştığı ve bunu da kutladığı gündeme geldi.

Los Angeles’te Aşk Tazelediler!

Boşanma haberlerinin üzerinden yaklaşık 7 ay geçtikten sonra Kenan Doğulu’dan evliliğine dair itiraf gibi açıklamalar geldi. Eşini çok sevdiğini ve onu kaybetmekten her zaman korktuğunu dile getiren Doğulu barıştıklarını ima eden açıklamalarda bulunda. Son açıklamasında yine Beren Saat’e yönelik şu sözleri sarf etti;

’’ Ona çok fazla ve ilk günkü gibi aşığım. Onunla tanıştığım ilk günden beridir hep içimde bir kaybetme korkusu taşıyorum. Bu korkuyu da kaybetmek istemiyorum. Çünkü bana göre ilişkiyi güzel hale getiren en önemli şey kaybetme korkusudur.’’ Çiftin Los Angeles’ta bulunan eve giderek barışmalarını kutladıkları da iddia edildi. Konuya ilişkin henüz Beren Saat’in bir açıklama yapmaması ile akıllarda soru işareti bırakmaya devam etti. Ancak geçtiğimiz günlerde Beren Saat ve Kenan Doğulu evlerinin yakında samimi bir şekilde objektiflere yakalanınca barıştıkları anlaşıldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 01:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER