Binali Yıldırım: Bugün gezmeye başlıyoruz

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, TBMM Başkanlığı'nı resmi olarak bırakması ve adaylığının resmi olarak başladığını belirterek İstanbul'u gezmeye başlayacak olduğunu açıkladı.

Binali Yıldırım: Bugün gezmeye başlıyoruz

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, İstanbul'un ilçelerini ziyaret etmeye başlayacak olduklarını ve İstanbul'un birçok noktasında vatandaş ile bir araya gelecek olduğunu açıkladı. Gençlerin Türkiye'nin geleceği olduğunu ve gençler için ortak faaliyet ve proje alanları yaratmak konusunda çalışmalar yapacak olduğunu açıklayan Yıldırım, kadınların İstanbul'da daha çok çalışması ve daha fazla görev alması için çalışmalar yapacak olduğunu açıkladı.

İstanbul 4.0

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Z kuşağının 1994 öncesi dönemi bilmediğini ve o dönemde İstanbul'un farklı bir İstanbul olduğunu bilmediklerini açıkladı. İstanbul 4.0'ı oluşturacak olduklarını açıklayan Yıldırım, Türkiye'nin en büyük mega kenti olan İstanbul'da yapacak oldukları çalışmalar hakkında ise bilgi vermedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, rakibi CHP'nin adayı Ekram İmamoğlu'na karşı yarışıyor. CHP'nin adayı Ekram İmamoğlu, İstanbul'un geleceğinde gençlere daha çok yer ayıracak olduğunu, yoksul, yaşlı, genç ve kadınlara daha çok destek sunulacak olduğunu açıklamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER