Birarabam Sayesinde Nasıl Araba Sahibi Olunur?

Birarabam Sayesinde Nasıl Araba Sahibi Olunur?

Türkiye'de araba almak isteyenlerin önündeki en uygun alternatiflerden birisi hiç şüphesiz Birarabam'dır. Birevim organizasyonu altında insanların ev sahibi olmasını sağlayan Birarabam; Birevim araba kampanyası sayesinde de insanların kısa zamanda, hemen teslim imkanıyla ve uygun ödeme koşullarıyla araba sahibi olmasına vesile olmaktadır.

Birarabam'da 429 TL'den başlayan taksitlerle ödeme imkanları sunulmaktadır. Faiz ve vade farkının olmadığı gibi tüketicilerden alınan herhangi bir fark bulunmaz. Bir başka deyişle, tüketicilerin hiçbir fark ödemeden araba sahibi olması söz konusudur. Birarabam'ın sunmuş olduğu en avantajlı özelliklerden birisi, tüketicinin ödemek istediği taksit tutarlarını kendisinin belirlemesidir. Bu sayede, herkes bütçesine göre aylık taksit tutarını belirlemektedir. Buna ek olarak, tüketici, 80 ay takside sahip olsa bile toplam borcu normalden çok daha kısa zamanda bitecektir. Birarabam'ın sunmuş olduğu özelliklerden bir diğeri ise tüketicinin istediği takdirde hiçbir şekilde peşinat vermeyecek olmasıdır. Ancak, peşinat verenlerin aylık taksit tutarları normale kıyasla daha düşük olacaktır.

Neden Birarabam Tercih Edilmelidir?

Birarabam; sunmuş olduğu fırsatlardan dolayı birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır. Örneğin, Birarabam sayesinde diğer tüm taksitli araba alma yöntemlerinin çok daha altında bir miktarla araba sahibi olmak söz konusudur. Bunun yanı sıra, Türkiye'nin her yerinden insanların bu sisteme katılması mümkündür.

Birarabam yorumları; genel olarak olumludur. Bu yorumları, bilhassa Birarabam'ın internet sitesinden okuyabilir ve sisteme katılanların yapmış oldukları röportajları izleyebilirsiniz. Birarabam sayesinde yeni araba alabildiğiniz gibi ikinci el araba alma şansına da sahip olabilirsiniz. Birarabam; dar gelirli vatandaşların da araba sahibi olmasına vesile olmaktadır. Birarabam'da herkesin bütçesine göre katılabileceği tasarruf programları yer almaktadır. 24,36,48 veya 66 kişilik tasarruf programlarından herhangi birisine katılmak söz konusudur. Bunun yanı sıra, tüketicinin peşinatlı veya peşinatsız seçenekleri arasından tercih yapmasına imkan verilmektedir. Birevim araba kampanyası olarak da bilinen bu organizasyonda birtakım gruplara ayrıcalıklar tanınmaktadır. Kamu çalışanları, engelli vatandaşlar, şehit yakınları ve gaziler için yılın belirli dönemlerinde bazı kampanyalar düzenlemektedir. Sonuç olarak, Birarabam, kurulduğu günden bu yana sayısız kişiyi araba sahibi yapmıştır.

https://www.konuttakredi.com/birevim-araba-nedir-birevim-araba-kampanyalari/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER