Bu Kadarı da Olmaz! Öz Babası Kızına Cinsel İstismar da Bulundu!

Bu kadarı da olmaz dedirten olay bugün meydana geldi! Öz Babası Kızına Cinsel İstismarda Bulundu!

Bu Kadarı da Olmaz! Öz Babası Kızına Cinsel İstismar da Bulundu!

Bu kadarı da olmaz dedirten olay bugün meydana geldi! Öz Babası Kızına Cinsel İstismarda Bulundu!

Tokat da yaşamını sürdüren aciz baba, 13 ile 16 yaşlarındaki kızlarına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen baba göz altına alındı. 

Tokat Erbaa da Utandırıcı Olay!

Tokat Erbaa da yaşamını sürdüren ve bugün kızlarına cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen baba, göz altına alındı. Biri ortaokula diğeri ise lise öğrencisi olan iki kız kardeştenden, lise öğrencisi Z.Ş okulda baygınlık geçirdi. Hastaneye kaldırılan Z.Ş yapılan tedavinin ardından okulda görev yapan rehberlik öğretmeni ile görüştü. Öğretmenine anlattığı şeyler ürkütücüydü. Öz babasının kendisine ve kız kardeşine cinsel istismarda bulunduğunu iddia ederek ağlamakta başladı. 

Bunu haber alan duyarlı öğretmen, durumu polise anlattı. 2 yıldır istismara uğradığı iddia edilen Z.Ş, babasının kız kardeşine de aynı şeyleri yaptığına şahit olunca durumu anlatmaya karar verdiğini emniyet mensuplarına da anlattı. Polis ekipleri, 4 çocuk babası olan S.Ş'yi iş yerine giderek göz altına aldı.  

Yaşanan olaylar nedeniyle psikolojileri alt üst olan iki kardeş, devlet koruması altına alındı. Cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen baba S.Ş emniyette yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecektir. 

İnsanların bu denli duyarlı olması nedeniyle, cinsel istismarın giderek azalmasını ve böylesine canice şeyler yapan erkeklerin de cezasını bulması tek temennimiz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bartın'da cinsel istismar iddiası

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2019, 00:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER