CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu istifa mı etti?

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabından mesajı ile istifa ettiği iddia edildi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu istifa mı etti?

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun istifa ettiği iddia edildi! CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun sosyal medya hesabından istifa hakkında tweet atıldığı iddia edilirken, CHP'den ise açıklama yapılmadı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, sosyal medyadan açıklamasında kendisinin pusulasının hep CHP'den yana olduğunu ve CHP'nin üyeleri ve yöneticilerinden yana olduğunu açıklayarak, İl başkanı olarak değil farklı bir ünvan ile artık CHP'de yoluna devam etmek istediğini açıkladı.

Kaftancıoğlu, "Daima pusulam olan CHP örgütüm; sizlerin inancı ve verdiği yetkiyle, bir şey olmak için değil, hep birlikte bir şey başarmak için yola çıktım. Ve bugünden itibaren il başkanınız olarak değil, partimin yılmaz, yorulmaz bir üyesi olarak İstanbul hayalimizi, hayata geçirmek için varım." ifadelerini kullandı.

CHP yönetiminden henüz istifa hakkında resmi açıklama yapılmaması ise Kaftancıoğlu'nun sosyal medya hesabının siber saldırıya uğramış olabileceği iddialarını kuvvetlendirirken, Kaftancığlu cephesinden henüz farklı bir açıklama yapılmadı.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER