Çiçek Eşliğinde Notlar (Kısa Kart Mesajları)

Çiçek Eşliğinde Notlar (Kısa Kart Mesajları)

Sevdiklerimize onları mutlu etmek istediğimiz anlarda çiçek yollamak çok eskiden kalma bir adettir. Yüzyıllardır insanları gülümsetmenin en mis kokulu yolu olan çiçekler sevdiklerimizi mutlu etmek için kapılarını çalar. Dünden bugüne gelen bu adetin olmazsa olmazı ise çiçek mesajlarıdır.

Çiçek mesajları ile gönderdiğiniz zarif çiçekler adeta dile gelip, dileklerinizi sevdiklerinize iletme görevi taşırlar. Çiçekler zaman içerisinde solup gitse de, çiçek mesajları her daim anı olark kalırlar. İşte sevdikleriniz için çiçeklerin yanında gönderebileceğiniz mesajlardan bazıları:

  • Aynı böyle ılık bir bahar sabahında doğmuştun sen de. Annen de ben de güzelliğini hangimizden aldığın konusunda şaşırıp kalmıştık. Böylesine güzel, minik bir melek nasıl bir hediyeydi bizlere? Sen hala benim minik meleğimsin canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

  • Bugün yepyeni bir yaşa ilk adımını atıyorsun. Önünde unutulmaz serüvenlere koşmanı bekleyen 365 yeni gün var. Dilerim ki bu yaşın hayatın boyunca güzelliğini hatırlatacak kadar güzel geçer. Seviliyorsun kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

  • Harika bir dinleyici, etkileyici bir örnek ve vefalı bir dostsun benim için. Herkes arkadaş olabilir ama herkes "sen" olamaz. Doğum gününü kalpten kutluyorum. Dilerim ki geriye kalan bütün yaş günlerini birlikte kutlamak nasip olur.

  • Her yaşın yeni bir güzelliği vardır derler. Yeni yaşının sana dilediğin bütün güzelleri de peşinde getirmesini diliyorum. Kahkahaların hayatından eksik olmadığı, gülmekten göz çevrenin kırıştığı, mutluluktan uykularının kaçtığı bir yaş olsun!

  • Bugün senin günün. İstediğin kadar dans et, hopla, zıpla! Tüm nazını niyazını göster etrafındakilere! Dünyaya gelişinin yıldönümü kutlu olsun tüm dünyada! Pastanın üzerindeki bütün mumları tek üflemede söndür, tüm dileklerin kabul olsun. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

  • Biraz geç, biraz güç tanıdık birbirimizi. Tüm aksilikler el ele verip de birbirimize sarılmamıza engel olmaya çalıştı sanki. Ama tüm engelleri birer birer birlikte aştık sevgilim. Bak, bugünlere geldik işte. Önümüzde uzun bir ömür var. Yıldönümümüz kutlu olsun, daha niceleri bizimle olsun.

  • Huyu güzel, yüzü güzel sevgilim. Hayatımın geri kalanında, her sabah uyandığımda ilk senin gözlerini görmek istiyorum. Bir yılı daha birlikte geride bıraktık. Bir arada yaşlanacağımız nice senelere…

  • Güne bu mis kokulu çiçekler ile başlamanı istedim. Onlar da aynı senin gibi zarif oldukları kadar güçlü, güzel oldukları kadar da çekici. 2. yılımız kutlu olsun, her yeni senemiz bir öncekinden çok daha güzel olsun karıcığım.

  • Unuttum sandın değil mi? Hiç unutur muyum! Daha dün gibi gözlerini ilk gördüğüm o an. Sana uzaktan bakıp da "Bir gün onunla evleneceğim" dememin üzerinden sanki yalnızca saatler geçmiş. Seni ilk günkü gibi değil, ilk günkünden çok daha fazla seviyorum. Nice senelerimiz olsun.

  • Seninle birlikte her gün yepyeni bir hayata başlıyorum sanki. Her gün yeni bir ömre bedel, bir o kadar heyecan verici sevgilim. Birlikte geçireceğimiz nice seneler, el ele dolaşacağımız nice şehirler olsun. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Daha fazlası için:

https://www.cicek.com/dogum-gunu-mesajlari

Çiçek göndermek iki taraflı bir mutluluk kaynağıdır. Çiçek gelen kişi sevdiği bir kişi tarafından hatırlanmanın mutluluğunu yaşarken çiçeği gönderen kişi de sevdiklerini mutlu etmenin hazzını yaşar. Siz de sevdiklerinize özel günlerinde bir çiçek buketi ya da çiçek aranjmanı gönderebilir, onları çok mutlu edebilirsiniz. Mutlu etmek istediğiniz kişilere çiçek gönderirken yukarıdaki çiçek notlarını da çiçeğiniz ile birlikte göndererek sevdiklerinizin kalplerini ısıtacak bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kaynak: Cicek.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER