Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Edirne'de konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Edirne'de halka seslendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Edirne'de konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halka hitap etti. 82 milyon vatandaşın ortak toprakları olan Türkiye'de güvenle, huzurla yaşaması için 25 yıl kadar süredir devlete ve millete hizmet verdiğini, kendisi hakkında medya tarafından asılsız iftiraların zaman zaman bu yolculuğunda atıldığını açıkladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaklaşan seçimlerde Edirnelilerin AK Partili adaylara oylarını vermesini istedi ve seçimlerden sonraya kadar marketlerin fiyatlarını düşürmemesi durumunda farklı şehirlere de tanzim satış noktalarının kurulabileceğini açıkladı. 

Çipras'ı anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan Başbakanı Çipras hakkında açıklama yaptı. Çipras'ın Ruhban Okulu hakkında isteğinin olduğunu, kendilerinin ise önce Fethiye Cami ile gerekli olan işlemin yapılmasını ve minaresinin olmasını istediğini açıkladı.

Erdoğan, vatandaşların 31 Mart'ta hizmet siyasetine devam etme kararı vermelerini istediğini belirtirken, seçimlerde AK Partili adaylara oy verilmesi ile hizmetin devam edecek olduğunu ve vatandaşlara hizmet götürmeye belediyeler aracılığı ile devam edeceklerini açıkladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER