Erdoğan ve İmamoğlu arasında ''köfte'' diyaloğu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, görüşmesi sırasında gülümseten diyalog yaşandı.

Erdoğan ve İmamoğlu arasında ''köfte'' diyaloğu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, arasında geçtğimiz günlerde gerçekleşen görüşmede, İmamoğlu'nun Erdoğan'a geçmişte kendi dükkanlarını ziyaret ettiğini ve köftelerini yediğini açıklamasının ardından Erdoğan'ın ''öyle mi?'' diye yanıt verdiği basına sızdı. Erdoğan ile İmamoğlu, görüşme sırasında köfte diyaloğu sırasında Erdoğan'ın ''arkadaşlarda buradayken size borcumuzu ödeyelim'' sözünden sonra İmamoğlu'nun yanıtı ise ''hizmet ile'' oldu.

Neleri konuştular?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu arasında geçen görüşmede birçok konu gündeme geldi. O konuşmalardan birisi ise şöyle:

İmamoğlu: Güngören’de köfteci dükkanımız vardı. Güngören Belediye Başkanı ile gelmiştiniz. Dükkanımızda köfte yemiştiniz.

Erdoğan: Öyle mi? Yahu borcumuz varmış sana, bize köfte ısmarlamışsın.

İmamoğlu: Efendim o borç gönül borcu, parayla ödenmez.

Erdoğan: Arkadaşlar da buradayken hesaplaşalım.

İmamoğlu: Beylikdüzü'ne gelirseniz, sizi orada ağırlar, hizmetlerimizi de gösteririz. Hem günü gelir, hizmetle hesaplaşırız.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER