Esenler’de Trabzonlular MHP Kahvaltısında Buluştu

Esenler Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Aday Adayı Onur Ayar Trabzonlu hemşerilerine kahvaltı verdi.

Esenler’de Trabzonlular MHP Kahvaltısında Buluştu

Esenler'de Trabzonluların sevdiği isimlerden Onur Ayar geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Meclis Üyesi Aday Adaylığı başvurusu sonrası Esenlerli hemşerileri ile dörtyol'daki estanbul cafe'de kahvaltı'da bir araya getirdi.

Kahvaltı'ya ilginin yoğun olması ile birlikte Esenler MHP İlçe Başkanı Suat Yılmaz'da ekibi ile katıldı. Burada bir konuşma yapan Yılmaz Biz Milliyetçi Hareket Partisi Olarak Birlik ve Beraberlik İçinde Ülkemizin geleceğini teminat altına almalıyız dedi. Suat Yılmaz Milliyetçi Hareket Partisi Olarak Cumhur İttifakı yapmamızın tek sebebi Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara omuz omuza mücadele verebilmek için yapılmıştır dedi.

Kahvaltı'da Onur Ayar ise Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye'nin temel taşıdır diyerek her Türk evladının MHP'ye destek vermesi gerektiğini söyledi. Ayar Esenler'de MHP'den Meclis Aday Adaylığı Başvurusu yaptıkdan sonra Trabzonlu Hemşerilerimden müthiş bir destek gördüm buda beni ziyadesiyle memnun etti diyerek görüyoruz ki bugün buraya gelen vatandaşlarımız bizlere inandı eğer bizde seçilirsek elimizden gelen herşeyi yapacağız dedi.

Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER