Eşini Kıyma Makinesinde Parçaladıktan Sonra Yaptıklarını Anlattı! Mahkeme Gereken Kararı Verdi!

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında bir kadın cinayeti daha tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu.

Eşini Kıyma Makinesinde Parçaladıktan Sonra Yaptıklarını Anlattı! Mahkeme Gereken Kararı Verdi!

Eşi tarafından katledilen Cemile Ertürkoğlu’nun cinayeti hakkında yeni detaylar gündeme geldi. Mahkemenin kararına göre eşini canice katleden Mustafa Ertürkoğlu için müebbet hapis cezası kararı alınmıştı. Duruşma sırasında konuşan katil eş, karısını nasıl öldürdüğünü anlattığı sırada mahkemede herkesin yüzü buz kesmişti. Bugün cinayete ilişkin yapılan ikinci duruşmada Cemile Ertürkoğlu’nun komşusu da konuştu. Konuşan komşunun iddiaları herkesi şoke etti. İşte merak edilen tüm detaylara haberimizde yer verdik!

Eşini Kıyma Makinesinde Doğradığını Anlattı!

Mersin ilinin Akdeniz ilçesinde geçtiğimiz yılın Kasım ayında yaşanan ve adeta herkesin kanını donduran Cemile Ertürkoğlu cinayeti tüm Türkiye’de yankı yaratmıştı. Eşi tarafından canice katledilen genç kadın için komşusu da duruşmaya katıldı. Boşanmak üzere olduğu eşi tarafından boğazı kesilerek öldürülen ve ardından da kıyma makinesinden geçirilerek, cesedin ortadan kaldırılması planlanan cinayette kan donduran detaylara yer verildi. Zanlı cinayete ilişkin ilk yapılan duruşmada suçunu itiraf ederek, eşini nasıl öldürdüğünü detaylarıyla anlatmıştı. Hakim bunun üzerine hakkında müebbet hapis cezasını onaylamıştı. Bugün cinayetin ikinci duruşması yapıldı.

‘’Karakola Gitmesini Söyledim!’’

Bugünkü duruşmaya ailenin yakın komşusu olan P.A’ nın da katıldığı ve anlattıklarının herkesi şok ettiği ortaya çıktı. Komşu Mustafa Ertürkoğlu’nun cinayeti işledikten hemen sonra yanına geldiğini anlatarak şu sözleri ifade etti;

Mustafa yanıma gelince eşimle tartıştık ve oda evi terk etti, nereye gittiğin bilmiyorum dedi. Bende bunun üzerine karakola gitmesi gerektiğini söyledim. Israr etmeme rağmen başta karakola gitmek istemese de en sonunda gitmeyi kabul etti. Tabi olanlardan haberim yoktu, çünkü sadece eşinin evden gittiğini söylemişti. Ancak kendisi Emine’yi canice öldürmüş ve bunun şokuyla yanıma gelmişti. Karakola gittikten sonra da zaten yaptığını itiraf etmişti’’ dedi. Bunun üzerine ikinci duruşmada bulunan hakim ve savcı kasten ve tasarlayarak adam öldürme suçundan ötürü Mustafa Ertürkoğlu’nun ağırlaştırılmış, indirimsiz hapis cezası almasına karar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER