Fahrettin Altun'dan ''topunuz gelin'' çıkışı

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın İletişim Başkanı olan Fahrettin Altun, Twitter hesabından sert açıklamalarak yaparak "Topunuz gelin" dedi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel dün Altun ve eşinin çift maaş aldığını açıklamıştı.

Fahrettin Altun'dan ''topunuz gelin'' çıkışı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Oligarklara, onların en büyük silahı olan faiz belasına meydan okuyoruz. Evet, topunuz gelin! Biz buradayız, vazgeçmeyeceğiz…” ifadelerini kullandı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, dün, Altun ve eşinin çifter maaş aldığını açıklamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Topunuz gelin, topunuz!” sözlerini hatırlatan Altun, şunları kaydetti: 

“Bütün terör örgütlerine, onların işbirlikçi ve hamilerine kök söktürmeye devam edeceğiz. Bağımlılık düzenini ayaklarımızın altına alacağız. Biz başardıkça onlar tetikçilerini devreye sokacaklar. Yılmayacağız. Ne demişti sayın Cumhurbaşkanımız? “Topunuz gelin, topunuz! Hamdolsun, tam bağımsız bir dış politikamız var. Doğu Akdeniz’de kendi gemilerimizle varlık gösteriyoruz. Savunma sanayinde bir devrim gerçekleştirdik. Oligarklara, onların en büyük silahı olan faiz belasına meydan okuyoruz. Evet, topunuz gelin! Biz buradayız, vazgeçmeyeceğiz…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER