Gelinim Mutfakta 11 Aralık 2019 Gün Birincisi Kim Oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının bugün gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 11 Aralık 2019 Gün Birincisi Kim Oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasının bugün gün birincisi kim oldu?

Gelinin Mutfakta yarışması gün birincisi yarışmanın hafta ortasının yaşandığı 11 Aralık 2019 günü çeyrek altını kaptı. Sürekli gerginliklerin yaşandığı bu yarışmada bugün Elif gelin, kartonu parçalayarak diğer yarışmacıların tezgahına fırlattı. Bu saygısızca hareketinin ardından jüri üyelerinden tepki gören Elif'in puan durumu ne? Gelinim Mutfakta da günün puan durumu açıklandıktan sonra kimin yüzü güldü?

Gelinim Mutfakta Gerginlik Devam Ediyor!

Gelinim Mutfakta yarışmasının genel tablosu netleştikçe gerginliklerde artış göstererek devam ediyor. Diğer yandan yarışma içerisinde bulunan kaynanalar gerçek hayatta gelininden pek haz etmese de yarışma gereği onlara kızı gibi davranmaya devam etmekte. Kaynanalardan biri eline mikrofon alarak sokağa çıkacak ve ünlülük araştırması yapmaya başlayacak. Yağmur gelin ile başlayan bu ünlülük araştırması diğer gelinlere de sıçrayacak gibi gözüküyor. Sosyal medya fenomeni olan Yağmur, Marlin Monroe tarzıyla dikkat çekmekte! 

Mutfakta Yeni Gelişmeler!

Yağmur gelinin kendini "Marlin Monroe" gibi görmesine farklı tepkiler görüyor. İlk tepkisini gösteren Fatih Ürek, Yağmur'un doğru yerde olmadığını söyleyerek stüdyoya çağırıyor. Yağmur, makyaj ve giyim tarzıyla görenleri çok şaşırtıyor. Diğer yandan Kaynana Çiğdem Hanım, gelini Elif gibi eline mikrofon alarak sokağa fırlayıp, insanların sosyal medya fenomeni olan Yağmur'u tanıyıp tanımadıklarını soruyor. Mutfakta ise yarışmanın asıl konsepti olan yemek yapım sırası başlayınca gelinler arasında gergin anlar yaşanıyor. Her gün yaşanan gergin anları ve puan durumları konusunda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Bizi takipte kalın. 

11 Aralık 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu

11 Aralık 2019 Çarşamba günü Gelinim Mutfakta programında yine gergin anlara şahit olduk. Peki, gün birincisi kim oldu?

Hafta ortasında en fazla puanı alan isim 14 Puanla Aydan olurken çeyrek altını almayı da hak etmiş durumda. 12 Puanla Aydan'ı takip eden Buse, günü ikincilikle tamamladı. Günün en düşük puanını alan Elif ve Yağmur ise günü 10 puanla tamamladı. Kaynanaların verdiği puanlarla en aza sahip olan yarışması gün sonuncusu oldu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2019, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER