Kılıçdaroğlu Ceren Özdemir’i Unutturmayacağına Söz Verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu resmi twitter hesabından geçtiğimiz gün evinin önünde öldürülen Ceren Özdemir’le ilgili duygusal bir paylaşım yaptı.

Kılıçdaroğlu Ceren Özdemir’i Unutturmayacağına Söz Verdi

Yalnızca 6 saniye süren videoda Kemal Kılıçdaroğlu “Ceren, seni unutmayacağım kızım, Söz veriyorum asla unutturmayacağım” şeklinde Ceren Özdemir’e seslendi. Kadın cinayetleri ve eşitlik konularına sıklıkla vurgu yapan Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya üzerinden yaptığı bu paylaşıma binlerce beğeni geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı video paylaşımına açıklama olarak da Ceren Özdemir’in birkaç gün önce samimi arkadaşlarına sarf ettiği sözlere değindi. Ceren Özdemir’in 6 Aralık tarihinde doğum günü olduğunu ve arkadaşlarına kendisine hediye almalarını istemediğini, sadece kendisini unutmamalarını söylediğini hatırlatan Kılıçdaroğlu, kendisinin de onu asla unutmayacağını belirtti. Kemal Kılıçdaroğlu olayın faili ya da diğer konularla ilgili ise herhangi bir açıklama yapmadı.

Kemal Kılıçdaroğlunun paylaştığı videoyu bazı kişiler desteklerken, bazı kişiler ise Kemal Kılıçdaroğlu’nu samimiyetsiz bulduğunu ifade etti. Bazı vatandaşlar ise bu şekilde işlenen suçların caydırıcı kanunlarla engellenmesi gerektiğini söyleyerek vekillere seslendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER